۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار روز » گزارش خبری » وسط
  • شناسه : 13263
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • 53 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار ورامین : تزئینات شهري دهه فجر امسال با رنگ و بوي فاطمي همراه شد

شهردار ورامین : تزئینات شهري دهه فجر امسال با رنگ و بوي فاطمي همراه شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین-  مهندس حسین دهقان شهردار ورامين در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت : تزيئنات شهري دهه فجر امسال با رنگ و بوي فاطمي همراه شده و شهرداري ورامين در خصوص اطلاع رساني مراسمات دهه فجر هيچ کوتاهي را انجام نخواهد داد. دهقان افزود […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین-  مهندس حسین دهقان شهردار ورامين در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت : تزيئنات شهري دهه فجر امسال با رنگ و بوي فاطمي همراه شده و شهرداري ورامين در خصوص اطلاع رساني مراسمات دهه فجر هيچ کوتاهي را انجام نخواهد داد.

دهقان افزود : فضاسازي و تزئين ميادين و خيابان هاي اصلي شهر ورامين با نصب بنرهاي تبليغي، پرچم جمهوري اسلامي ايران و پرچم هاي الوان، آذين بندي ويژه ميدان امام خميني(ره)، طراحي، تهيه و نصب بنرهاي ويژه جايگاه يوم الله بيست و دوم بهمن و محدوده آن و مسير راهپيمايي،انجام تبليغات محيطي در مسيرهاي منتهي به جايگاه مراسم ۲۲بهمن به ويژه خيابان هاي شهدا، بلوار شهيد باهنر ، خيابان ۱۵ خرداد و خيابان مسجدجامع صورت گرفته است.


وي همچنین گفت: تبليغات ويژه بر روي عرشه پل هاي عابر پياده با جملاتي از امام راحل و مقام معظم رهبري با مضامين انقلاب اسلامي، دهه فجر و شهداي والا مقام، نصب پرچم هاي بزرگ جمهوري اسلامي ايران بعنوان نماد ملي، اجراي مراسم نورافشاني در ميدان رازي شهر؛ از جمله برنامه هاي شهرداري ورامين در دهه فجرفاطمي در سال ۱۳۹۷ مي باشد.
 شهردار ورامين در پایان تصريح کرد: شهرداري ورامين با تمام قوت به کار خود در خصوص اطلاع رساني و تبيين دستاورده هاي انقلاب اسلامي به شهروندان بوبژه نسل جوان ادامه مي دهد و پرسنل شهرداري هر روز و هرشب در مراسم های دهه فجر شرکت مي کنند و با اين کارخود دين خود را تا حدودي به انقلاب ادا خواهند کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*