طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
شهردار ورامین: تسریع دراجرای پروژه لوله گذاری در اسفندآباد ورامین پیگیری می شود
شهردار ورامین: تسریع دراجرای پروژه لوله گذاری در اسفندآباد ورامین پیگیری می شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: تسریع دراجرای پروژه لوله گذاری در اسفندآباد ورامین پیگیری می شود
شهردار ورامین گفت:آخرین وضعیت پروژه لوله گذاری آب در اسفندآباد را از طریق شرکت آب و فاضلاب پیگیری خواهم کرد تا شهروندان دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای پروژه لوله گذاری آب در منطقه اسفندآبادورامین اظهار داشت: این پروژه با محوریت شرکت آب و فاضلاب در حال اجرا است.

شهردار ورامین با اشاره به دغدغه های مردم در زمینه اجرای این طرح افزود: پس از کشف آثار تاریخی در این منطقه در پی عملیات لوله گذاری آب، برخی از مردم دغدغه کندی و عدم اجرای سریع پروژه را دارند.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب بر اساس توافقی که با شهرداری ورامین کرده، مقرر کرده است تا این پروژه را ظرف مدت سه ماه به پایان و تحویل شهروندان دهد.

حیدریان با اشاره به این نکته که درخواست های شهروندان را به مسئولان آب و فاضلاب انتقال خواهم داد، گفت: آخرین وضعیت پروژه لوله گذاری آب در اسفندآباد را از طریق شرکت آب و فاضلاب پیگیری خواهم کرد تا شهروندان دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

شهردار ورامین ادامه داد: بدون تردید اگر طرح شرکت آب و فاضلاب به درستی اجرایی شود، مشکل قدیمی منطقه اسفندآباد جنوبی و شمالی حل خواهد شد و خدمت ارزشمندی به اهالی خونگرم این منطقه صورت می پذیرد.