شهرداری ورامین » شهردار ورامین: تسریع در اجرای فاز دوم پروژه پل امام رضا(ع) ضروری است شهردار ورامین: تسریع در اجرای فاز دوم پروژه پل امام رضا(ع) ضروری است – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: تسریع در اجرای فاز دوم پروژه پل امام رضا(ع) ضروری است
۰۵ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: تسریع در اجرای فاز دوم پروژه پل امام رضا(ع) ضروری است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که اجرای فاز دوم پروژه پل امام رضا(ع) یکی از اولویت  های جدی مدیریت شهری ورامین است، اظهار داشت: پل امام رضا(ع) در دو فاز اجرایی می شود که هزینه های آن از سوی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهد شد.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که تسریع در اجرای فاز دوم پل امام رضا(ع) یک ضرورت انکارناپذیر است، افزود: مدیریت شهری با جدیت این مهم را دنبال می کند که فاز دوم پل امام رضا(ع) هر چه سریعتر اجرایی و عملیاتی شود.

وی ادامه داد: اجرای پل امام رضا(ع) به شکل کنونی بر اثر مقاومت شهرداری و شورای اسلامی شهر صورت پذیرفت، در غیر اینصورت پروژه ای با ویژگی های متفاوت در این نقطه شهری اجرایی می شد.

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که مدیریت شهری در راستای منافع شهروندان آماده هرگونه همکاری با شرکت راه آهن است، اضافه کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به منظور تسریع در اجرای فاز دوم پل امام رضا(ع) و در راستای منافع شهروندان با شرکت راه آهن همکاری لازم را انجام خواهد داد.

مهندس حیدریان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد به اتمام رسیدن فاز دوم پل امام رضا(ع) باشیم.