شهرداری ورامین » شهردار ورامین : تغییر در ساختار میدان رازی یک ضرورت به‌حساب می‌آمد. شهردار ورامین : تغییر در ساختار میدان رازی یک ضرورت به‌حساب می‌آمد. – شهرداری ورامین
شهردار ورامین : تغییر در ساختار میدان رازی یک ضرورت به‌حساب می‌آمد.
۱۰ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین : تغییر در ساختار میدان رازی یک ضرورت به‌حساب می‌آمد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی با اشاره به این نکته که وجود میدان رازی به شکل کنونی برای مردم خطرساز بود، افزود: با توجه به وسعت پل امام رضا(ع)، اتومبیل‌ها در نزدیکی میدان رازی قرار می‌گرفتند که این امر برای مردم خطرآفرین بود.

حیدریان با تأکید بر مطالعات انجام شده برای تغییر میدان رازی برای رفاه حال بیشتر شهروندان ادامه داد: شهرداری ورامین پس از بررسی و مطالعات انجام‌شده، تغییر در شکل میدان رازی را در دستور کار قرارداد که این مهم در حال اجرا بوده و قدم مؤثری در کاهش بار ترافیکی خواهد داشت.

میدان رازی ورامین به شکل بیضی درخواهد آمد

شهردار ورامین با اشاره به طرح اجرایی در میدان رازی شهرستان اضافه کرد: میدان رازی ورامین تا پیش‌از این، دایره شکل بود که در طرح جدید به شکل بیضی درمی‌آید.

وی با اشاره به جابجایی میدان رازی عنوان کرد: درختان و فضای سبز موجود در میدان رازی که وضعیت مطلوبی نیز دارند از بین نمی‌روند و بر اساس روش‌های علمی و با دقت، برای استقاده مجدد نگهداری می شوند.

اعتبار یک میلیارد تومانی برای اصلاح میدان رازی ورامین تخصیص داده شده است

شهردار ورامین با اشاره به اعتبار در نظر گرفته شده برای تغییر میدان رازی متذکر شد: برای تغییر در میدان رازی ورامین، اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که امیدواریم این پروژه هر چه سریع تر به نتیجه نهایی برسد.

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته که پروژه آبنما در میدان رازی اجرایی خواهد شد، گفت: بر اساس طرح جدیدی که در نظر گرفته شده است، پروژه آبنما در میدان رازی عملیاتی می شود که نقش مهمی را در زیباسازی و طراوات شهری ایفا می کند.

نام میدان رازی تغییر نخواهد کرد

شهردار ورامین در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر که آیا نام میدان رازی تغییر می کند نیز یادآور شد: نام میدان رازی تغییر نخواهد کرد و همچنان این نام برای این میدان باقی خواهد ماند.

حیدریان با اشاره به تکلیف مجسمه رازی که در وسط میدان قبلی قرار داشت نیز تأکید کرد: پس از اتمام پروژه میدان رازی، مجسمه در وسط میدان نصب خواهد داشت.

تعیین تکلیف مجسمه میدان رازی

وی بیان داشت: اگر نتوانیم مسجمه قبلی را نو کرده و آماده نصب کنیم، مجسمه جدیدی را در میدان رازی آماده خواهیم کرد و در این زمینه مشکلی نخواهد بود.