تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
شهردار ورامین: جدول گذاری معابر شهری ورامین با جدیت دنبال می شود
شهردار ورامین: جدول گذاری معابر شهری ورامین با جدیت دنبال می شود
۲۹ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: جدول گذاری معابر شهری ورامین با جدیت دنبال می شود
شهردار ورامین از جدول گذاری معابر و ترمیم آسفالت نقاط مختلف شهری خبر داد و گفت: جدول گذاری معابر با جدیت از سوی مدیریت شهری دنبال می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که مدیریت شهری ورامین با مشکلات عدیده مالی روبرو است، اظهار داشت: با توجه به رکود حاکم در صنعت ساختمانی، وضعیت مالی شهرداری ها مناسب نیست.

شهردار ورامین افزود: مدیریت شهری ورامین علیرغم تمامی مشکلات مالی، اجازه نداده تا پروژه های عمرانی و شهری رو به تعطیلی برود و هم اکنون بسیاری از پروژه ها در حال انجام است.

وی ادامه داد: ترمیم و اصلاح روکش آسفالت در بسیاری از خیابان ها و معابر، مورد مطالبه شهروندان ورامینی قرار داشته و این مهم از سوی مدیریت شهری در حال انجام است.

مهندس حیدریان با تأکید بر انجام پروژه جدول گذاری در معابر شهری ورامین گفت: جدول گذاری معابر شهری ورامین در نقاطی که ضرورت احساس می شد، با جدیت از سوی شهرداری دنبال می شود.

وی یادآور شد: طی روزهای اخیر و با تلاش های صورت گرفته، عملیات جدول گذاری و روکش آسفالت کوچه فاطمیه ۱۸ شهرک فاطمیه، کوچه شهید حقی بلوار شهید قدوسی، کوچه فجر ۳۰۵ و ۳۰۷ شهرک فجر، کوچه نوع پرور خیابان شهید بهشتی، خیابان صبح سپید امرآباد و چندین نقطه دیگر ورامین به پایان رسیده که موجب رضایت مندی شهروندان منطقه شده است.