پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین: جمع آوری زباله های عفونی بیمارستانی ورامین در اولویت قرار دارد
شهردار ورامین: جمع آوری زباله های عفونی بیمارستانی ورامین در اولویت قرار دارد
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: جمع آوری زباله های عفونی بیمارستانی ورامین در اولویت قرار دارد
شهردار ورامین گفت: با برگزاری جلسات هماهنگی میان دستگاه ها و نهادهای مختلف، جمع آوری زباله های عفونی بیمارستانی در ورامین در اولویت قرار دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که زباله های بیمارستانی باید به صورت ویژه جمع آوری شوند، اظهار داشت: زباله های عفونی بیمارستان ها، خطرات بهداشتی فراوانی را برای شهروندان به همراه دارند و به همین خاطر باید جمع آوری زباله های عفونی این مراکز با جدیت دنبال شود.

شهردار ورامین افزود: جمع آوری زباله های عفونی بیمارستان های فعال در شهر ورامین یکی از اولویت های مدیریت شهری بوده که با جدیت و در قالب مدیریت پسماند اجرایی می شود.

مهندس حیدریان با اشاره به برگزاری جلسات و نشست های هماهنگی میان دستگاه ها و نهادهای مختلف گفت: به منظور جمع آوری زباله های عفونی بیمارستانی ورامین، جلسات هماهنگی و تبادل نظر میان شهرداری، شبکه بهداشت و درمان، نظام پزشکی، مسئولان بیمارستان های منطقه برگزار و این مهم ادامه پیدا می کند.

وی بیان داشت: حفظ و ارتقای وضعیت بهداشتی شهری یکی از اولویت های جدی مدیریت شهری است و این مهم با جدیت از سوی شهرداری و از طریق سازمان مدیریت پسماند پیگیری خواهد شد.