پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین: حل مشکلات موجود در احداث زیرگذر ۱۵خرداد با جدیت دنبال می شود
شهردار ورامین: حل مشکلات موجود در احداث زیرگذر ۱۵خرداد با جدیت دنبال می شود
۳۰ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: حل مشکلات موجود در احداث زیرگذر ۱۵خرداد با جدیت دنبال می شود
شهردار ورامین گفت: مسئولان شهری ورامین، تأکیدات لازم به منظور تسریع در حل مشکلات خط قطار حومه ای و فاز دوم پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد را انجام داده اند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به برگزاری جلسات و نشست های تخصصی مدیریت شهری با مسئولان راه آهن استان تهران اظهار داشت: هم اکنون اجرای پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین از مهم ترین پروژه های شهری محسوب می شود.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که تأمین نظرات و دغدغه های شهروندان مورد توجه مدیریت شهری است، افزود: روز گذشته نشستی با مسئولان راه آهن استان تهران برگزار و دغدغه ها و مشکلات موجود در حوزه احداث پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد بیان شد.

وی ادامه داد: مسئولان شهری ورامین، تأکیدات لازم را به منظور تسریع در حل مشکلات خط قطار حومه ای و فاز دوم پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خردادبیان داشتند.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که راه اندازی راه های دسترسی از جمله مهم ترین موضوعات مورد بحث در جلسه و نشست با مسئولان راه آهن استان تهران بود، اضافه کرد:در این نشست تصمیمات مناسبی اتخاذ شد که امیدواریم با تلاش های لازم، پروژه های مهم شهری ورامین در این حوزه هر چه زودتر عملیاتی و به اتمام برسد.

وی متذکر شد: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین حامی منافع شهروندان هستند و تلاش داریم تا بهترین تصمیم را در حوزه شهری اتخاذ کنیم.