شهرداری ورامین » شهردار ورامین: حل مشکلات موجود در احداث زیرگذر ۱۵خرداد با جدیت دنبال می شود شهردار ورامین: حل مشکلات موجود در احداث زیرگذر ۱۵خرداد با جدیت دنبال می شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: حل مشکلات موجود در احداث زیرگذر ۱۵خرداد با جدیت دنبال می شود
۳۰ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: حل مشکلات موجود در احداث زیرگذر ۱۵خرداد با جدیت دنبال می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به برگزاری جلسات و نشست های تخصصی مدیریت شهری با مسئولان راه آهن استان تهران اظهار داشت: هم اکنون اجرای پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین از مهم ترین پروژه های شهری محسوب می شود.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که تأمین نظرات و دغدغه های شهروندان مورد توجه مدیریت شهری است، افزود: روز گذشته نشستی با مسئولان راه آهن استان تهران برگزار و دغدغه ها و مشکلات موجود در حوزه احداث پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد بیان شد.

وی ادامه داد: مسئولان شهری ورامین، تأکیدات لازم را به منظور تسریع در حل مشکلات خط قطار حومه ای و فاز دوم پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خردادبیان داشتند.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که راه اندازی راه های دسترسی از جمله مهم ترین موضوعات مورد بحث در جلسه و نشست با مسئولان راه آهن استان تهران بود، اضافه کرد:در این نشست تصمیمات مناسبی اتخاذ شد که امیدواریم با تلاش های لازم، پروژه های مهم شهری ورامین در این حوزه هر چه زودتر عملیاتی و به اتمام برسد.

وی متذکر شد: شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین حامی منافع شهروندان هستند و تلاش داریم تا بهترین تصمیم را در حوزه شهری اتخاذ کنیم.