شهرداری ورامین » شهردار ورامین خبرداد : بزودی منطقه سه شهرداری ورامین راه اندازی می شود شهردار ورامین خبرداد : بزودی منطقه سه شهرداری ورامین راه اندازی می شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین خبرداد : بزودی منطقه سه شهرداری ورامین راه اندازی می شود
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین خبرداد : بزودی منطقه سه شهرداری ورامین راه اندازی می شود

مهندس حیدریان در جمع نمازگزاران ورامینی با اشاره به خدمات شهری انجام شده در سطح شهر ورامین و حومه افزود:تمام سعی مان بر اینست تا پایان دوره شورای چهارم فاز سوم کمربندی جنوبی را به پایان برسانیم.
شهردار  از همکاری و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در خصوص همکاری و همراهی شهرداری در انجام پروژه های عمرانی انجام شده در سطح شهر اظهار داشت:بزودی پل ۱۵ خرداد از میان برداشته و فاصله ایجاد شده کارخانه قند و ورامین از میان برداشته می شود.
***در قضیه پل امام رضا ع شهرداری و شورای شهر خیلی مظلوم واقع شدند
شهردار ورامین با اشاره به تاخیر عملیات عمرانی در  ساخت پل امام رضا ع توسط شرکت راه آهن تهران تصریح کرد:شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین هیچ تقصیری در ادامه پروژه ساخت پل امام رضا ع نداشته و اگر دلسوزی ها و سخت گیری های شهرداری و شورا نبود پل دیگری همانند پل امروزی ۱۵ خرداد درست می شد که هیچ کارائی جز جدائی منطقه دهوین از ورامین در بر نداشت.
شهردار ورامین از انجام پروژه های عظیم عمرانی در شورای شهر دوره چهارم یاد کرد و گفت:تا به امروز پروژه های بزرگی از قبیل بازگشائی معابر شهرک مدرس،ساماندهی و آسفالت خیابان های محله سرچشمه ای ها در امر آباد،اجرای طرح های اصلاح هندسی معابر و … انجام شده که در نوع خود بی نظیر بوده است.
**شهردار ورامین:با موافقت شورای شهر استخر خوبی برای شهروندان ورامینی می سازیم
در نشست صمیمانه امشب شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در جمع نمازگزاران مسجد قبا حجت الاسلام سید کمیل موسوی امام جماعت مسجد از نبود امکانات ورزشی بخصوص استخر برای جوانان گلایه کرد که در ادامه مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از موافقت اعضای شورای اسلامی شهر برای ساخت استخر خبر داد.
مهندس علی حیدریان ادامه داد:با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر ورامین ساخت استخر برای رفاه حال شهروندان ورامینی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است در پایان سخنرانی مهندس حیدریان ، مسئولین شهرداری و ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر پاسخگوی سوالات و در خواست های نمازگذاران محترم بودند .

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (8) 1 (9)

photo_2016-04-28_14-06-53 photo_2016-04-28_14-06-58