پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین خبر داد: بهسازی محوطه مقابل برج علاءالدوله ورامین آغاز شد
شهردار ورامین خبر داد: بهسازی محوطه مقابل برج علاءالدوله ورامین آغاز شد
۲۸ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین خبر داد: بهسازی محوطه مقابل برج علاءالدوله ورامین آغاز شد
شهردار ورامین از آغاز عملیات عمرانی برای بهسازی محوطه مقابل برج علاءالدوله این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و وشورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که شهرداری ورامین برنامه های ویژه ای را برای زیباسازی نقاط پرتردد شهری دارد، اظهار داشت: میدان امام خمینی(ره) یکی از پرترددترین نقاط شهری ورامین است.

شهردار ورامین با اشاره به اهمیت میدان امام خمینی(ره) در میان میادین شهری منطقه افزود: اتصال این میدان به چهار خیابان اصلی ورامین نظیر مسجد جامع، شهدا، ۱۵ خرداد و طالقانی سبب شده تا میدان امام به عنوان میدان محوری در شهرستان محسوب شود.

وی تعریض محوطه پیرامونی میدان امام را از اولویت های شهرداری دانست و ادامه داد: از ماه های گذشته عملیات تعریض محوطه پیرامونی میدان امام خمینی(ره) توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین کلید خورد و خوشبختانه با رضایتمندی شهروندان وکسبه این میدان همراه شد.

مهندس حیدریان اضافه کرد: در مرحله کنونی، بهسازی محوطه مقابل برج علاءالدوله ورامین در دستور کار شهرداری قرار گرفته و عملیات عمرانی آن از شب گذشته آغاز شد.

شهردار ورامین تأکید کرد: بهسازی محوطه مقابل برج تاریخی علاءالدوله ورامین می تواند کمک شایانی را به رفت و آمد شهروندان ورامین کند.

photo_2016-07-18_12-29-17

 photo_2016-07-18_12-29-22