شهرداری ورامین » شهردار ورامین خبر داد : خدمات‌رسانی رایگان اتوبوسرانی شهر ورامین در اول مهر شهردار ورامین خبر داد : خدمات‌رسانی رایگان اتوبوسرانی شهر ورامین در اول مهر – شهرداری ورامین
شهردار ورامین خبر داد : خدمات‌رسانی رایگان اتوبوسرانی شهر ورامین در اول مهر
۲۸ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین خبر داد : خدمات‌رسانی رایگان اتوبوسرانی شهر ورامین در اول مهر

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ،  مهندس علی حیدریان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مهر ماه سال جاری به‌منظور خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان اعزام اتوبوس‌های فوق‌العاده و به حداقل رساندن زمان حرکت آن‌ها از ایستگاه مبدا در دستور کار است.

وی با اشاره به اقدامات سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه در سال تحصیلی جدید گفت: تقویت خطوط از نظر ناوگان و اقدامات ویژه استقبال از مهر با شست‌و‌شو و رفع عیب ناوگان از جمله اقداماتی است که درطرح استقبال از مهر ماه سال جاری انجام می‌شود.

به گفته شهردار ورامین، در روز اول مدرسه‌ها در مهر ماه اتوبوسرانی به‌صورت رایگان به محصلان اعم از دانشجویان و دانش‌آموزان خدمات‌رسانی خواهد کرد.

به پایه این گزارش ، تعداد چهار دستگاه اتوبوس جدید نیز با مساعدت علی حیدریان، شهردار ورامین به ناوگان اتوبوسرانی اضافه شده است که با توجه به رکود اقتصادی و عدم درآمدزائی کافی شهرداری‌ها در سال جاری در جای خود از اقدامات پسندیده و در راستای خدمات‌رسانی به همشهریان ورامینی به‌شمار می‌رود.