شهرداری ورامین » شهردار ورامین خبر داد: پیش‌بینی 130 دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی شهردار ورامین خبر داد: پیش‌بینی 130 دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی – شهرداری ورامین
شهردار ورامین خبر داد: پیش‌بینی ۱۳۰ دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی
۰۵ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین خبر داد: پیش‌بینی ۱۳۰ دستگاه اتوبوس برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین وشورای اسلامی شهرورامین،مهندس علی حیدریان بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران جنوب تهران اظهار داشت: در صورت اعلام وزارت کشور هماهنگی برای تردد اتوبوس‌ها در زمینه سرویس‌دهی به زائران اربعین صورت می‌گیرد.

وی از اعزام ۱۳۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس برای جابه‌جایی زائران کربلای معلی در مرز ایران و عراق خبر داد.

شهردار ورامین با اشاره به همکاری سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین برای جابه‌جایی زائران کربلا گفت: این اقدام با توجه به استقبال گسترده و حجم عظیم دوستداران اهل بیت(ع) و امت ولایت‌مدار در ایام اربعین صورت می‌گیرد. به‌زودی با توجه به تشکیل جلساتی به‌منظور ارائه خدمات بهینه به زائران کربلا، هماهنگی برای تردد اتوبوس‌های ناوگان اتوبوس‌رانی ورامین در زمینه سرویس‌دهی به عزاداران حسینی در مرز ایران و عراق صورت می‌گیرد.

مهندس حیدریان یادآور شد: سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین ضمن اعلام آمادگی و برنامه‌ریزی لازم، اعزام حداقل ۱۳۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس را با کمک ناوگان بخش خصوصی و شرکت تعاونی مینی‌بوس‌رانی و اتوبوسرانی شهرستان به مرز را با توجه به اعلام وزارت کشور آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: این اقدام به منظور تسریع و تسهیل در امور جابه‌جایی هموطنان و سهیم بودن در ثواب زائران در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار ورامین در پایان از زحمات پرسنل سازمان اتوبوسرانی ورامین و بخش خصوصی  تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است، سال گذشته نیز سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین نیز با اعزام ۲۰ دستگاه اتوبوس در امر خدمات‌رسانی به زائران حسینی اقدام کرده بود.

حدود ۱۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس از طریق شرکت تعاونی مینی‌بوس‌رانی ورامین و ۳۰ دستگاه اتوبوس از طریق سازمان اتوبوسرانی تامین می‌شود.

2217779