رنگ آمیزی و زیباسازی بیش از ۷۰ هزار متر از جداول معابر ورامین
تعویض و نصب بیش از ۵۰۰ تابلوی جدید در معابر ورامین
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
تعطیلی هر گونه عملیات عمرانی و ساختمانی تا رفع معضل ویروس کرونا
ورودی پارک های ورامین مسدود شد
شهردار ورامین: راهپیمایی روز قدس موجب تقویت پایه های نظام اسلامی می شود
شهردار ورامین: راهپیمایی روز قدس موجب تقویت پایه های نظام اسلامی می شود
۱۱ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: راهپیمایی روز قدس موجب تقویت پایه های نظام اسلامی می شود
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین با اشاره به فعالیت مدیریت شهری برای خدمت رسانی به راهپیمایی کنندگان این شهرستان اظهار داشت: سازمان های زیر مجموعه شهرداری ورامین نظیر آتش نشانی، اتوبوسرانی، تاکسیرانی و غیره در آمادگی به سر می برند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی افزود: مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس حد فاصل میدان امام حسین(ع) تا میدان امام خمینی(ره) توسط مأموران شهرداری نظافت شد و پرسنل شهرداری ورامین نیز حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس داشتند.

مهندس حیدریان اضافه کرد: برای خدمت رسانی به راهپیمایی کنندگان و انتقال مردم به مسیرهای برگزاری راهپیمایی، ۳۵ دستگاه اتوبوس از سوی شهرداری ورامین در نظر گرفته شد.

2125344

وی بیان داشت: اتوبوس های درنظر گرفته شده پس از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی کنندگان و نماز گزاران ورامینی را به نقاط مختلف شهرستان انتقال می دهند.

مهندس حیدریان تأکید کرد: همچنین ناوگان حمل و نقل عمومی و نیروهای امدادی و خدماتی شهرداری ورامین در حال خدمت رسانی به راهپیمایی کنندگان هستند.

شهردار ورامین با اشاره به تأثیر حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس، عزت و اقتدار نظام اسلامی را روز افزون می کند.