شهرداری ورامین » شهردار ورامین: روزانه ۲۲ هزار کیلوگرم زباله در مرکز چرمشهر ورامین تسطیح می شود شهردار ورامین: روزانه ۲۲ هزار کیلوگرم زباله در مرکز چرمشهر ورامین تسطیح می شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: روزانه ۲۲ هزار کیلوگرم زباله در مرکز چرمشهر ورامین تسطیح می شود
۲۴ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: روزانه ۲۲ هزار کیلوگرم زباله در مرکز چرمشهر ورامین تسطیح می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به تلاش های صورت گرفته از سوی شهرداری ورامین برای ارتقای مدیریت پسماند اظهار داشت: امروز مدیریت پسماند یک ضرورت انکار ناپذیر محسوب می شود.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که تلاش های خوبی طی سال های اخیر برای ارتقای مدیریت پسماند انجام شده است، افزود: تلاش داریم تا با طرح های تشویقی و ارتقای زیرساخت های لازم، مدیریت پسماند در ورامین را بهبود ببخشیم.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات صورت گرفته، خرید ادوات و تجهیزات برای تسطیح زباله ها در مرکز دفن زباله در چرمشهر ورامین است و این مهم با جدیت دنبال می شود.

شهردار ورامین اضافه کرد: با اقدامات انجام گرفته و خرید تجهیزات لازم، روزانه بیش از ۲۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم زباله در مرکز دفن زباله چرمشهر تسطیح می شود و این مهم با جدیت ادامه پیدا می کند.

مهندس حیدریان تأکید کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین به صورت منظم جلسات و کارگروه هایی را برای بررسی وضعیت موجود تشکیل می دهد و امیدواریم در سال جاری به موفقیت های بیشتری در این زمینه دست پیدا کنیم.