شهرداری ورامین » شهردار ورامین: طرح مبلمان شهری در بلوار شهرک فاطمیه ورامین اجرا شد شهردار ورامین: طرح مبلمان شهری در بلوار شهرک فاطمیه ورامین اجرا شد – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: طرح مبلمان شهری در بلوار شهرک فاطمیه ورامین اجرا شد
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: طرح مبلمان شهری در بلوار شهرک فاطمیه ورامین اجرا شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که مناطق مختلف شهرداری ورامین به منظور توسعه خدمات شهری در حال تلاش و فعالیت هستند، اظهار داشت: اولویت مدیریت شهری ورامین، توجه به مناطق محروم و کم برخوردار است.

شهردار ورامین افزود: تلاش شده تا در مناطقی که کم تر مورد توجه قرار گرفته اند، خدمات شهری توسعه پیدا کرده و پروژه های مختلفی در آن اجرایی گردد.

وی با اشاره به اجرای پروژه های شهری در مناطق مختلف ورامین ادامه داد: یکی از طرح های عملیاتی شده، اجرای طرح مبلمان شهری در بلوار شهرک فاطمیه ورامین بود که با موفقیت به پایان رسید.

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که جدول کشی و بهسازی معابر نقاط حاشیه ای در اولویت قرار دارد، بیان داشت: تلاش داریم تا جدول کشی و بهسازی معابر مناطق حاشیه ای ورامین را مورد توجه قرار داده و رضایت شهروندان را به دست آوریم.

مهندس حیدریان تأکید کرد: بدون تردید تعامل و همکاری شهروندان و مردم در بهبود خدمات شهری تأثیر گذار خواهد بود و باید از ظرفیت های مردمی در این راستا هر چه بیشتر استفاده کرد.