تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
شهردار ورامین: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود
شهردار ورامین: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود
شهردار ورامین با اشاره به این نکته که باید تفکیک زباله از مبدأ و خانه های مردم آغاز شود، گفت: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که مدیریت پسماند یکی از موضوعات مهم حوزه شهری است، اظهار داشت: امروز مدیریت پسماند به یکی از دغدغه های مدیران و برنامه ریزان شهری تبدیل شده است.

شهردار ورامین با اشاره به برنامه های اجرایی شده در حوزه مدیریت پسماند در این منطقه افزود: سازمان مدیریت پسماند زیر نظر شهرداری ورامین در حال تلاش در این عرصه است.

مهندس حیدریان ادامه داد: فرهنگ سازی در حوزه مدیریت پسماند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به طوری که تلاش داریم تا در این عرصه از ظرفیت خانواده ها و مردم استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: مدیریت شهری ورامین اعتقاد دارد که تفکیک زباله باید از مبدأ و از درون خانه ها آغاز شود و در این راستا انجام امور تبلیغی و فرهنگی در دستور کار شهرداری قرار دارد.

مهندس حیدریان عنوان کرد: طرح اهدای سطل های زباله به منظور جمع آوری کاغذهای باطله و اهدای کاغذ به ازای کاغذهای باطله تحویلی توسط شهروندان از جمله طرح های اجرایی شده در شهرداری ورامین است.

وی بیان داشت: تبلیغات محیطی نیز در این زمینه انجام شده و تلاش داریم تا در این عرصه به موفقیت های هر چه بیشتری دست پیدا کنیم.