پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین مطرح کرد: خدمات شهری در ورامین توسعه پیدا می کند/ضرورت ساختن شهر خوب
شهردار ورامین مطرح کرد: خدمات شهری در ورامین توسعه پیدا می کند/ضرورت ساختن شهر خوب
۲۵ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین مطرح کرد: خدمات شهری در ورامین توسعه پیدا می کند/ضرورت ساختن شهر خوب
شهردار ورامین با اشاره به این نکته که شهر خوب با همکاری مسئولان و شهروندان ساخته می شود، گفت: خدمات شهری در سایه مشارکت شهروندان و همکاری مدیران، در ورامین توسعه پیدا می کند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که خدمات شهری باید در ورامین گسترش پیدا کند، اظهار داشت: ساختن شهر خوب برای شهروندان ورامینی از جمله موضوعاتی است که از سوی مدیریت شهری دنبال می شود.

شهردار ورامین افزود: توسعه خدمات شهری به مردم ورامین از جمله اولویت هایی است که از سوی مدیریت شهری در سال جاری دنبال می شود که این امر نیازمند همکاری شهروندان و مسئولان است.

وی ادامه داد: بدون تردید توسعه خدمات شهری در ورامین با همکاری شهروندان و هماهنگی و همدلی دستگاه های مختلف شهرستانی تحقق پیدا می کند و باید این موضوع مورد توجه باشد.

مهندس حیدریان اضافه کرد:شهرداری ورامین تلاش دارد تا توسعه خدمات شهری در مناطق محروم و کم برخوردار را در اولویت فعالیت های خود قرار دهد و این امر با جدیت دنبال می شود.

شهردار ورامین گفت: شهروندان ورامینی نیز باید مشارکت خود را در ساختن شهری خوب و شایسته برای مردم دیار ۱۵ خرداد افزایش دهند.