شهرداری ورامین » شهردار ورامین مطرح کرد: خدمات شهری در ورامین توسعه پیدا می کند/ضرورت ساختن شهر خوب شهردار ورامین مطرح کرد: خدمات شهری در ورامین توسعه پیدا می کند/ضرورت ساختن شهر خوب – شهرداری ورامین
شهردار ورامین مطرح کرد: خدمات شهری در ورامین توسعه پیدا می کند/ضرورت ساختن شهر خوب
۲۵ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین مطرح کرد: خدمات شهری در ورامین توسعه پیدا می کند/ضرورت ساختن شهر خوب

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که خدمات شهری باید در ورامین گسترش پیدا کند، اظهار داشت: ساختن شهر خوب برای شهروندان ورامینی از جمله موضوعاتی است که از سوی مدیریت شهری دنبال می شود.

شهردار ورامین افزود: توسعه خدمات شهری به مردم ورامین از جمله اولویت هایی است که از سوی مدیریت شهری در سال جاری دنبال می شود که این امر نیازمند همکاری شهروندان و مسئولان است.

وی ادامه داد: بدون تردید توسعه خدمات شهری در ورامین با همکاری شهروندان و هماهنگی و همدلی دستگاه های مختلف شهرستانی تحقق پیدا می کند و باید این موضوع مورد توجه باشد.

مهندس حیدریان اضافه کرد:شهرداری ورامین تلاش دارد تا توسعه خدمات شهری در مناطق محروم و کم برخوردار را در اولویت فعالیت های خود قرار دهد و این امر با جدیت دنبال می شود.

شهردار ورامین گفت: شهروندان ورامینی نیز باید مشارکت خود را در ساختن شهری خوب و شایسته برای مردم دیار ۱۵ خرداد افزایش دهند.