پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین: موزه مردم شناسی ورامین یک ظرفیت فرهنگی و تاریخی محسوب می شود
شهردار ورامین: موزه مردم شناسی ورامین یک ظرفیت فرهنگی و تاریخی محسوب می شود
۱۹ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: موزه مردم شناسی ورامین یک ظرفیت فرهنگی و تاریخی محسوب می شود
شهردار ورامین گفت: موزه مردم شناسی ورامین برای بازدید شهروندان ورامینی آماده بوده و طی ماه های اخیر تسهیلات ویژه ای نیز برای بازدید دانش آموزان از این موزه در نظر گرفته شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که موزه مردم شناسی در ورامین دائر شده است، اظهار داشت: موزه مردم شناسی با هدف انتقال فرهنگ ها، آیین ها و آداب و رسوم ها در ورامین دائر شده است.

شهردار ورامین افزود: موزه مردم شناسی برای بازدید شهروندان ورامینی که علاقه مند به موضوعات و مسائل فرهنگی و تاریخی هستند، آماده است و تلاش می شود که این موزه تقویت شود.

وی ادامه داد: در سال تحصیلی گذشته نیز دانش آموزان ورامینی در موزه مردم شناسی حاضر شده و از بخش های مختلف این موزه بازدید به عمل آوردند.

شهردار ورامین یادآور شد: با همکاری صورت گرفته با اداره آموزش و پرورش ورامین، تسهیلات ویژه ای برای دانش آموزان ورامینی برای بازدید از موزه مردم شناسی از سوی شهرداری ورامین ارائه شد تا تعداد بیشتری از آینده سازان کشور از این موزه بازدید به عمل آورند.

وی بیان داشت: امیدواریم تا شهروندان ورامینی از این موزه بازدید کنند و شهرداری ورامین نیز می کوشد تا در غنی سازی این موزه اقدامات لازم را انجام دهد.

شهردار ورامین تأکید کرد: موزه مردم شناسی ورامین یک ظرفیت فرهنگی و تاریخی محسوب می شود که باید از آن استفاده کرد.