شهرداری ورامین » شهردار ورامین: نوسازی و تجهیز بوستان های شهری ورامین در دستور کار قرار دارد شهردار ورامین: نوسازی و تجهیز بوستان های شهری ورامین در دستور کار قرار دارد – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: نوسازی و تجهیز بوستان های شهری ورامین در دستور کار قرار دارد
۱۵ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: نوسازی و تجهیز بوستان های شهری ورامین در دستور کار قرار دارد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که بوستان های شهری یکی از اماکن تفریحی برای شهروندان محسوب می شوند، اظهار داشت: روزانه تعداد قابل توجهی از شهروندان از بوستان ها و پارک های شهری استفاده می کنند.

شهردار ورامین افزود: بوستان های شهری به عنوان یکی از اماکن اصلی برای تفریح و ورزش شهروندان محسوب می شوند و به همین خاطر توسعه امکانات در پارک ها و بوستان ها بسیار مهم است.

وی ادامه داد: نوسازی و تجهیز بوستان های شهری ورامین از جمله موضوعاتی است که در دستورکار شهرداری قرار گرفته و در این راستا از ظرفیت های موجود استفاده می شود.

شهردار ورامین اضافه کرد: معاونت خدمات شهری و زیباسازی شهرداری ورامین مأمور شده تا نسبت به نوسازی و تجهیز بوستان های شهری ورامین اقدامات لازم را انجام دهد.

وی یادآور شد: طی روزهای اخیر نوسازی و تجهیز وسائل و امکانات چندین پارک در شهر ورامین از جمله پارک الزهرا و پارک بلوار امام رضا(ع) در دستور کار قرار گرفت و به پایان رسید.