شهرداری ورامین » شهردار ورامین: وضعیت ترافیک شهری ورامین در اتاق مانیتورینگ رصد می شود شهردار ورامین: وضعیت ترافیک شهری ورامین در اتاق مانیتورینگ رصد می شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: وضعیت ترافیک شهری ورامین در اتاق مانیتورینگ رصد می شود
۰۲ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: وضعیت ترافیک شهری ورامین در اتاق مانیتورینگ رصد می شود

مهندس علی حیدریان با اشاره به عزم مدیریت شهری برای کاهش تصادفات رانندگی اظهار داشت: کاهش تصادفات رانندگی در شهر ورامین از جمله اولویت هایی است که از سوی شهرداری با جدیت پیگیری می شود.

شهردار ورامین افزود: تلاش داریم تا از ظرفیت های مختلف برای کاهش حوادث رانندگی استفاده کنیم و در این راستا تعامل لازم را با پلیس راهور برقرار کرده ایم.

وی ادامه داد: فعالیت اتاق مانیتورینگ و رصد وضعیت ترافیک شهری در ورامین از جمله اقداماتی بوده که تأثیرات بازدارنده ای را در کاهش تخلفات رانندگی به همراه دارد.

مهندس حیدریان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ترافیکی برای کاهش تصادفات رانندگی بیان داشت: نصب علائم ترافیکی در برخی از معابر شهری ورامین در کنار ترمیم تابلوهای راهنمایی فرسوده از جمله اقدامات انجام شده است.

وی تأکید کرد: چراغ های هشدار دهنده چشمک زن نیز در برخی تقاطع های شهری نصب شده تا زمینه کاهش تصادفات رانندگی در شهر ورامین فراهم آید.

شهردار ورامین یادآور شد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین می کوشد تا با بهره گیری از نظرات کارشناسان و مهندسین ترافیک، برنامه های عملیاتی در حوزه کاهش بار ترافیکی در ورامین را به مرحله اجرا دربیاورد.