شهرداری ورامین » شهردار ورامین: پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد به‌زودی اجرایی می‌شود شهردار ورامین: پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد به‌زودی اجرایی می‌شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد به‌زودی اجرایی می‌شود
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد به‌زودی اجرایی می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان بعدازظهر دیروز در جمع تعدادی از شهروندان محله کارخانه قند ورامین ضمن تشکر از ابراز قدردانی تعدادی از ساکنان و کسبه آن منطقه بابت ارائه خدمات شهرداری اظهار داشت: با حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری، پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد به‌زودی اجرایی می‌شود.

وی گفت: با بررسی راه‌های دسترسی در محل احداث زیرگذر ۱۵ خرداد و همچنین پیگیری‌های مکرر دولت و شرکت راه‌آهن مبنی بر اجرای سریع پروژه، مصمم هستیم اجرای این پروژه بزرگ به زودی آغاز و طی مدت زمانی کوتاه به پایان برسد تا انتظارات شهروندان گرامی برآورده شود.

شهردار ورامین افزود: در دفاع از حق شهروندان گرامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و پروژه‌هایی که تاکنون اجرایی شده نیز گواه بر این موضوع است.

وی بیان داشت: علی‌رغم مشکلات فراوان مالی در سال جدید، امیدواریم بتوانیم کلیه پروژه‌های شهری را به سرعت اجرایی و به اتمام برسانیم.