پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین به کمپین «نه به دخانیات» پیوست
شهردار ورامین به کمپین «نه به دخانیات» پیوست
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین به کمپین «نه به دخانیات» پیوست
مدیر عامل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شرق و جنوب شرق استان تهران از پیوستن علی حیدریان شهردار ورامین به کمپین نه به دخانیات خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حمیدرضا شاهسون ظهر امروز در دیدار با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین اظهار داشت: سفیران مبارزه با استعمال دخانیات خواستار عملی شدن بنرهای دخانیات ممنوع در پارک‌های شهر هستند.

مهندس حیدریان نیز ضمن استقبال گرم از سفیران گفت: همه ما به نوعی درگیر این معضل اجتماعی هستیم و این موضوع امروزه دغدغه اکثر خانواده‌ها به‌خصوص خانواده‌هایی که فرزندان رو به سن جوانی دارند، است.

شهردار ورامین با پیشنهاد سفیران مبارزه با استعمال دخانیات پارک شقایق و آزادگان را بدون دخانیات اعلام کرد و افزود: برای اجرایی شدن این طرح بزرگ نیاز است نیروی انتظامی و سفیران نیز به‌‌طور مستمر در پارک‌ها فعالیت داشته باشند و شهرداری را یاری کنند.

وی این حرکت جهادی سفیران را موثر بر فرهنگ‌سازی جامعه دانست و گفت: فرهنگ‌سازی در جامعه امری موثر است در پیشبرد اهداف و پیشرفت کشور که به لطف خداوند مردم انقلاب‌مدار شهرستان ورامین خودشان در عرصه فرهنگ‌سازی و گفتن نه به دخانیات پیش قدم شدند.

مهندس حیدریان ابراز خرسندی کرد از اینکه که خود مردم خواستار نه به دخانیات هستند و اینگونه مسائل را از سوی شهرداری پیگیر می‌شوند.