شهرداری ورامین » شهردار ورامین به کمپین «نه به دخانیات» پیوست شهردار ورامین به کمپین «نه به دخانیات» پیوست – شهرداری ورامین
شهردار ورامین به کمپین «نه به دخانیات» پیوست
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین به کمپین «نه به دخانیات» پیوست

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حمیدرضا شاهسون ظهر امروز در دیدار با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین اظهار داشت: سفیران مبارزه با استعمال دخانیات خواستار عملی شدن بنرهای دخانیات ممنوع در پارک‌های شهر هستند.

مهندس حیدریان نیز ضمن استقبال گرم از سفیران گفت: همه ما به نوعی درگیر این معضل اجتماعی هستیم و این موضوع امروزه دغدغه اکثر خانواده‌ها به‌خصوص خانواده‌هایی که فرزندان رو به سن جوانی دارند، است.

شهردار ورامین با پیشنهاد سفیران مبارزه با استعمال دخانیات پارک شقایق و آزادگان را بدون دخانیات اعلام کرد و افزود: برای اجرایی شدن این طرح بزرگ نیاز است نیروی انتظامی و سفیران نیز به‌‌طور مستمر در پارک‌ها فعالیت داشته باشند و شهرداری را یاری کنند.

وی این حرکت جهادی سفیران را موثر بر فرهنگ‌سازی جامعه دانست و گفت: فرهنگ‌سازی در جامعه امری موثر است در پیشبرد اهداف و پیشرفت کشور که به لطف خداوند مردم انقلاب‌مدار شهرستان ورامین خودشان در عرصه فرهنگ‌سازی و گفتن نه به دخانیات پیش قدم شدند.

مهندس حیدریان ابراز خرسندی کرد از اینکه که خود مردم خواستار نه به دخانیات هستند و اینگونه مسائل را از سوی شهرداری پیگیر می‌شوند.