ملاقات عمومی شهردار ورامین با شهروندان برگزار شد
تقدیر از شهردار ورامین به عنوان “ خیر امنیت ساز برتر “
نصب پایه چراغ های دکوراتیو کم مصرف در بلوار رسالت توسط شهرداری ورامین
آمادگی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین در آستانه فصل پاییز
آگهی تجدید مناقصه عمومی
شهردار ورامین: ۱۲ خانه فرهنگ میزبان شهروندان ورامینی است
شهردار ورامین: ۱۲ خانه فرهنگ میزبان شهروندان ورامینی است
۰۵ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: ۱۲ خانه فرهنگ میزبان شهروندان ورامینی است
شهردار ورامین با اشاره به استقبال نوجوانان و خانواده ها از برنامه های برگزار شده در خانه های فرهنگ منطقه گفت: ۱۲ خانه فرهنگ در ایام تابستان میزبان شهروندان ورامینی است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به فعال بودن ۱۲ خانه فرهنگ در شهرستان ورامین اظهار داشت: خانه های فرهنگ به منظور برگزاری دوره های آموزشی و اعتقادی و فرهنگی، میزبان جوانان و نوجوانان و خانواده های ورامینی است.

شهردار ورامین افزود: تلاش های فراوانی از سوی شهرداری ورامین برای رشد سطح فرهنگی و آموزشی شهروندان انجام شده که راه اندازی ۱۲ خانه فرهنگ و پشتیبانی از این مراکز فرهنگی نمونه این امر است.

وی ادامه داد: غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ورامینی همواره به عنوان دغدغه خانواده ها محسوب شده و شهرداری ورامین کوشیده است تا در خانه های فرهنگ منطقه، برنامه های متنوع  فرهنگی و آموزشی را اجرا کند.

مهندس حیدریان اضافه کرد: استقبال خوب و مناسب خانواده های ورامینی از برنامه های خانه فرهنگ در ایام تابستان، مایه دلگرمی است.

شهردار ورامین تأکید کرد: هم اکنون در خانه های فرهنگ فعال در شهر ورامین، برنامه های آموزشی دینی و مذهبی نظیر آموزش روخوانی و روان خوانی، دوره های مختلف آموزش قرآن و احکام مذهبی برگزار می شود.

وی بیان داشت: زبان و کامپیوتر و کلاس های هنری از دیگر برنامه هایی است که در خانه های فرهنگ ورامین دنبال می شود.