پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین: ۱۲ خانه فرهنگ میزبان شهروندان ورامینی است
شهردار ورامین: ۱۲ خانه فرهنگ میزبان شهروندان ورامینی است
۰۵ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: ۱۲ خانه فرهنگ میزبان شهروندان ورامینی است
شهردار ورامین با اشاره به استقبال نوجوانان و خانواده ها از برنامه های برگزار شده در خانه های فرهنگ منطقه گفت: ۱۲ خانه فرهنگ در ایام تابستان میزبان شهروندان ورامینی است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به فعال بودن ۱۲ خانه فرهنگ در شهرستان ورامین اظهار داشت: خانه های فرهنگ به منظور برگزاری دوره های آموزشی و اعتقادی و فرهنگی، میزبان جوانان و نوجوانان و خانواده های ورامینی است.

شهردار ورامین افزود: تلاش های فراوانی از سوی شهرداری ورامین برای رشد سطح فرهنگی و آموزشی شهروندان انجام شده که راه اندازی ۱۲ خانه فرهنگ و پشتیبانی از این مراکز فرهنگی نمونه این امر است.

وی ادامه داد: غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ورامینی همواره به عنوان دغدغه خانواده ها محسوب شده و شهرداری ورامین کوشیده است تا در خانه های فرهنگ منطقه، برنامه های متنوع  فرهنگی و آموزشی را اجرا کند.

مهندس حیدریان اضافه کرد: استقبال خوب و مناسب خانواده های ورامینی از برنامه های خانه فرهنگ در ایام تابستان، مایه دلگرمی است.

شهردار ورامین تأکید کرد: هم اکنون در خانه های فرهنگ فعال در شهر ورامین، برنامه های آموزشی دینی و مذهبی نظیر آموزش روخوانی و روان خوانی، دوره های مختلف آموزش قرآن و احکام مذهبی برگزار می شود.

وی بیان داشت: زبان و کامپیوتر و کلاس های هنری از دیگر برنامه هایی است که در خانه های فرهنگ ورامین دنبال می شود.