نصب پایه چراغ های دکوراتیو کم مصرف در بلوار رسالت توسط شهرداری ورامین
آمادگی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین در آستانه فصل پاییز
آگهی تجدید مناقصه عمومی
برگزاری ملاقات عمومی شهردار ورامین در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
وعده شهردار ورامین در اجرای پروژه سی متری قائم (عج) محقق گردید
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد
شهردار ورامین گفت: با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که حل مشکل معابر و شریان های شهری در ورامین یکی از اولویت های شهرداری است، اظهار داشت: طی ماه های گذشته علیرغم تمامی محدودیت های مالی، اقدامات موثری درحوزه فضای شهری ورامین انجام شده است.

شهردار ورامین با اشاره به کف پوش کردن تعدادی از معابر و خیابان های این شهرستان افزود: کف پوش کردن برخی از خیابان ها و معابر شهری ورامین در دستور کار قرار دارد و تلاش شده تا مناطق محروم در اولویت خدمت رسانی قرار داشته باشند.

وی ادامه داد: جدول گذاری برخی نقاطی که مورد درخواست شهروندان ورامینی بود و یا نیازشهری در آن به شدت احساس می شد نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

مهندس حیدریان یادآور شد:  با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

وی بیان داشت: بدون تردید بهبود وضعیت مالی شهرداری ورامین می تواند نقش بسیار سازنده و مهمی را در گسترش و توسعه فضای شهری منطقه ایفا کند اما مدیریت شهری علیرغم همه محدودیت های مالی، برطرف کردن مشکلات شهری را در اولویت قرار داده است.