شهرداری ورامین » شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که حل مشکل معابر و شریان های شهری در ورامین یکی از اولویت های شهرداری است، اظهار داشت: طی ماه های گذشته علیرغم تمامی محدودیت های مالی، اقدامات موثری درحوزه فضای شهری ورامین انجام شده است.

شهردار ورامین با اشاره به کف پوش کردن تعدادی از معابر و خیابان های این شهرستان افزود: کف پوش کردن برخی از خیابان ها و معابر شهری ورامین در دستور کار قرار دارد و تلاش شده تا مناطق محروم در اولویت خدمت رسانی قرار داشته باشند.

وی ادامه داد: جدول گذاری برخی نقاطی که مورد درخواست شهروندان ورامینی بود و یا نیازشهری در آن به شدت احساس می شد نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

مهندس حیدریان یادآور شد:  با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

وی بیان داشت: بدون تردید بهبود وضعیت مالی شهرداری ورامین می تواند نقش بسیار سازنده و مهمی را در گسترش و توسعه فضای شهری منطقه ایفا کند اما مدیریت شهری علیرغم همه محدودیت های مالی، برطرف کردن مشکلات شهری را در اولویت قرار داده است.