پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد
۲۲ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد
شهردار ورامین گفت: با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که حل مشکل معابر و شریان های شهری در ورامین یکی از اولویت های شهرداری است، اظهار داشت: طی ماه های گذشته علیرغم تمامی محدودیت های مالی، اقدامات موثری درحوزه فضای شهری ورامین انجام شده است.

شهردار ورامین با اشاره به کف پوش کردن تعدادی از معابر و خیابان های این شهرستان افزود: کف پوش کردن برخی از خیابان ها و معابر شهری ورامین در دستور کار قرار دارد و تلاش شده تا مناطق محروم در اولویت خدمت رسانی قرار داشته باشند.

وی ادامه داد: جدول گذاری برخی نقاطی که مورد درخواست شهروندان ورامینی بود و یا نیازشهری در آن به شدت احساس می شد نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

مهندس حیدریان یادآور شد:  با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

وی بیان داشت: بدون تردید بهبود وضعیت مالی شهرداری ورامین می تواند نقش بسیار سازنده و مهمی را در گسترش و توسعه فضای شهری منطقه ایفا کند اما مدیریت شهری علیرغم همه محدودیت های مالی، برطرف کردن مشکلات شهری را در اولویت قرار داده است.