۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید » مصاحبه ها » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 4125
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
  • 42 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار ورامین: ۲ هزار متر از فضای شهری ورامین جدول گذاری شد

شهردار ورامین گفت: با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که حل مشکل معابر و شریان های شهری در ورامین یکی از اولویت های شهرداری است، اظهار داشت: طی ماه های گذشته علیرغم تمامی محدودیت های مالی، اقدامات موثری درحوزه فضای شهری ورامین انجام شده است.

شهردار ورامین با اشاره به کف پوش کردن تعدادی از معابر و خیابان های این شهرستان افزود: کف پوش کردن برخی از خیابان ها و معابر شهری ورامین در دستور کار قرار دارد و تلاش شده تا مناطق محروم در اولویت خدمت رسانی قرار داشته باشند.

وی ادامه داد: جدول گذاری برخی نقاطی که مورد درخواست شهروندان ورامینی بود و یا نیازشهری در آن به شدت احساس می شد نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

مهندس حیدریان یادآور شد:  با توجه درخواست های شهروندان و نیازهای موجود، بیش از دو هزار متر از فضای شهری ورامین طی ماه های اخیر جدول گذاری شده است.

وی بیان داشت: بدون تردید بهبود وضعیت مالی شهرداری ورامین می تواند نقش بسیار سازنده و مهمی را در گسترش و توسعه فضای شهری منطقه ایفا کند اما مدیریت شهری علیرغم همه محدودیت های مالی، برطرف کردن مشکلات شهری را در اولویت قرار داده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*