شهرداری ورامین » شهر ورامین با بحران کمبود قبر مواجه نیست شهر ورامین با بحران کمبود قبر مواجه نیست – شهرداری ورامین
شهر ورامین با بحران کمبود قبر مواجه نیست
۰۲ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهر ورامین با بحران کمبود قبر مواجه نیست

وی با اشاره به این نکته که شهر ورامین با بحران کمبود قبر مواجه نیست، افزود: بنده به‌عنوان متولی مدیریت شهری ورامین قول می‌دهم که حداقل تا پنج سال آینده، هیچ‌ مشکلی در زمینه دفن اموات در حسین رضای ورامین وجود نداشته باشد.

طرحی که تا ۱۰۰ سال مشکل قبر در ورامین را حل می‌کند

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که مدیریت شهری در حال رایزنی برای اختصاص زمینی برای ایجاد آرامستان جدید در منطقه است، ادامه داد: سازمان آرامستان های شهرداری ورامین در این زمینه وارد عمل شده است.

وی اضافه کرد: به‌منظور ایجاد آرامستان جدید در شهر ورامین، به دنبال زمینی هستیم که مکان مناسبی برای دفن اموات باشد.

مهندس حیدریان گفت: اگر طرحی که مدنظر سازمان آرامستان های شهرداری ورامین است به نتیجه برسد، این منطقه تا ۱۰۰ سال آینده هیچ گونه مشکلی در زمینه دفن اموات نخواهد داشت.

از ظرفیت های مختلف برای ایجاد آرامستان جدید در ورامین استفاده خواهیم کرد

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که مدیریت شهری در این زمینه به آینده فکر می کند، یادآور شد: از ظرفیت های موجود برای به نتیجه رسیدن این طرح استفاده خواهیم کرد تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید.

وی متذکر شد: زمینی نیز به همین منظور دیده شده اما به دلیل پاره ای ملاحظات از بیان مختصات جغرافیایی آن خودداری می کنم.

بدین ترتیب اگرچه ورامین هم اکنون با بحران کمبود قبر مواجه نیست اما اگر زمینی به منظور احداث آرامستان جدید در این منطقه مهیا نشود، بدون تردید در آینده ای نه چندان دور، این موضوع به مشکلی بزرگ تبدیل خواهد شد.

شهرداری ورامین در تلاش است زمینی مناسب را برای احداث آرامستان جدید در منطقه مهیا کند و مردم ورامین نیز منتظرند تا ببینند، آینده طرح مدنظر شهرداری به چه سرانجامی می رسد.