بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
عملیات آسفالت ریزی و بهسازی در مناطق باغ صالح و منطقه سیلو توسط شهرداری ورامین انجام گردید.
طراحی و توسط معاونت فرهنگی شهرداری ورامین نقاشی تصاویر شهدای دیار ۱۵ خرداد
طراحی و توسط معاونت فرهنگی شهرداری ورامین نقاشی تصاویر شهدای دیار ۱۵ خرداد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
نسخه چاپی
طراحی و توسط معاونت فرهنگی شهرداری ورامین نقاشی تصاویر شهدای دیار ۱۵ خرداد
معاونت فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین گفت: با حمایت‌های مهندس علی حیدریان شهردارورامین ، تصاویر شهدای والامقام دیار 15 خرداد توسط هنرمند ورامینی طراحی و نقاشی شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین .علی عباسی گفت: در ورامین، اظهار داشت: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین با مساعدت شهردار و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین استفاده از تصاویر شهدا در دیوارنگارها، پارک‌ها، بوستان‌ها، اماکن عمومی و میادین، اقدام به طراحی و نقاشی تمثال شهدای دیار ۱۵ خرداد کرده است.

وی افزود: این تصاویر با هنرمندی سید محراب حسینی هنرمند بومی و توانمند شهرستان ورامین طراحی و نقاشی شده که در مرحله اول، کار طراحی و نقاشی تمثال مبارک سرداران شهید، شهدای مدافع حرم و شهدای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ به اتمام رسیده است.

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین ادامه داد: مدیون قطره‌های خون پاک شهدای جان برکف نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و باید در قالب‌های جذاب هنری، به نشر فرهنگ شهادت در بین اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان کمک کنیم.

وی بیان کرد: به یاری خدا این طرح به زودی با حضور مسئولین شهرستان رونمایی و تابلوها در محل‌های مورد در معرض دید عموم مردم شهید پرور قرار خواهد گرفت.

عباسی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند« من عقیده‌ی راسخ دارم بر اینکه یکی از نیازهای اساسی کشور، زنده نگه داشتن نام شهدا است» و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، اجرای رهنمودهای مقام عظمای ولایت در این خصوص را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود شهرداری ورامین اخیراً طرح چاپ و نصب ۷۰۰ تابلوی تصاویر شهدای شهرستان در سطح شهر را به اتمام رسانده