شهرداری ورامین » طرح مبارزه با موش‌های سرگردان در ورامین ادامه پیدا می‌کند . طرح مبارزه با موش‌های سرگردان در ورامین ادامه پیدا می‌کند . – شهرداری ورامین
طرح مبارزه با موش‌های سرگردان در ورامین ادامه پیدا می‌کند .
۰۴ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
طرح مبارزه با موش‌های سرگردان در ورامین ادامه پیدا می‌کند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به آغاز طرح مبارزه با موش‌های سرگردان طی روزهای اخیر افزود: در این راستا طرح مبارزه با موش‌های سرگردان در شهر ورامین، طی روزهای اخیر آغازشده و با جدیت ادامه پیدا می‌کند و امیدواریم این طرح نتایج مطلوب و موردنظر شهروندان را به دست آورد.

شهردار ورامین با تأکید بر اطلاع‌رسانی صورت گرفته به شهروندان در خصوص اجرایی شدن طرح مبارزه با موش در منطقه یادآور شد: مکان‌هایی که طرح مبارزه با موش‌ها در آن اجرایی شده از طریق نصب بنر به اطلاع شهروندان و مردم رسیده و هشدارهای لازم نیز داده‌شده است.

همکاری مردم و اصناف در طرح مبارزه با موش‌ها ضروری است

وی همکاری مردم و اصناف را در طرح مبارزه با موش ها بسیار ضروری عنوان کرد و بیان داشت: باید اصناف وشهروندان همکاری جدی تری را با شهرداری انجام داده و از ریختن زباله های خود در داخل جوی ها و معابر شهری خودداری کنند تا زمینه حضور مجدد موش ها فراهم نشود.

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته که در تلاش هستیم تا انتظارات شهروندان در این زمینه تأمین شود، ادامه داد: مبارزه با موش های سرگردان، خواسته شهروندان ورامینی بود و به همین خاطر این موضوع در دستور کار شهرداری قرار گرفت و نتایج آن به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

وی با اشاره به این نکته که شهرداری ورامین آماده دریافت پیشنهادات و نظرات مردم است، متذکر شد: شهروندان ورامینی از راه های گوناگون از جمله سامانه ۱۳۷ می توانند دغدغه ها وانتظارات خود را در این زمینه و یا هریک از مسائل شهری به اطلاع متولیان امر برسانند و تلاش می کنیم تا دغدغه های مردم منطقه را با استفاده از ظرفیت های موجود کاهش دهیم.