پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
عدم برگزاری مزایده برای طرح پارکبان شهری ورامین صحت ندارد
عدم برگزاری مزایده برای طرح پارکبان شهری ورامین صحت ندارد
۳۰ آذر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
عدم برگزاری مزایده برای طرح پارکبان شهری ورامین صحت ندارد
شهردار ورامین با تکذیب عدم برگزاری مزایده برای اجرای طرح پارکبان شهری گفت: دو مرحله مزایده برگزار و همه مراحل به صورت قانونی انجام شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن انتقاد از برخی گمانه زنی ها مبنی بر عدم برگزاری مزایده در طرح پارکبان شهری اظهار داشت: این پروژه، طرحی مهم برای کاهش میزان ترافیک شهری و کمک به ناوگان حمل و نقل عمومی است.

وی افزود: برای آغاز طرح پارکبان، همه مراحل قانونی در اخذ مجوز و انتخاب پیمانکار و شرکت مجری طرح انجام شده است و هیچ خدشه ای در این زمینه قابل قبول نیست.

شهردار ورامین با تشریح روند برگزاری مزایده در طرح پارکبان شهری ادامه داد: در طرح پارکبان نیز به مانند طرح های دیگر، مزایده از سوی شهرداری برگزار شد.

حیدریان با اشاره به این نکته که برگزاری مزایده از طریق بنر و جرائد محلی و کشوری به اطلاع عموم رسید، اضافه کرد:مزایده اول طرح پارکبان، بیش از یک ماه و نیم به طول انجامید اما کسی در این مزایده شرکت نکرد، به همین خاطر مجبور شدیم تا مزایده دوم را برگزار کنیم.

وی در خاتمه بیان داشت: در مزایده دوم نیز تنها یک شرکت آمادگی خود را برای حضور در طرح پارکبان اعلام کرد و پس از طی مراحل قانونی، این امر به شرکت برنده واگذار شد و هیچ تخلفی در این راستا صورت نگرفت.