برگزاری اولین نشست شهردار ورامین و معاونین با ریاست جدید شورای اسلامی شهر ورامین
برگزاری جلسه هماهنگی با آژانس های زیارتی و سیاحتی توسط سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ورامین
تاکید مدیر روابط عمومی از برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار ورامین با شهروندان طی روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته
حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
عدم برگزاری مزایده برای طرح پارکبان شهری ورامین صحت ندارد
عدم برگزاری مزایده برای طرح پارکبان شهری ورامین صحت ندارد
۳۰ آذر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
عدم برگزاری مزایده برای طرح پارکبان شهری ورامین صحت ندارد
شهردار ورامین با تکذیب عدم برگزاری مزایده برای اجرای طرح پارکبان شهری گفت: دو مرحله مزایده برگزار و همه مراحل به صورت قانونی انجام شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن انتقاد از برخی گمانه زنی ها مبنی بر عدم برگزاری مزایده در طرح پارکبان شهری اظهار داشت: این پروژه، طرحی مهم برای کاهش میزان ترافیک شهری و کمک به ناوگان حمل و نقل عمومی است.

وی افزود: برای آغاز طرح پارکبان، همه مراحل قانونی در اخذ مجوز و انتخاب پیمانکار و شرکت مجری طرح انجام شده است و هیچ خدشه ای در این زمینه قابل قبول نیست.

شهردار ورامین با تشریح روند برگزاری مزایده در طرح پارکبان شهری ادامه داد: در طرح پارکبان نیز به مانند طرح های دیگر، مزایده از سوی شهرداری برگزار شد.

حیدریان با اشاره به این نکته که برگزاری مزایده از طریق بنر و جرائد محلی و کشوری به اطلاع عموم رسید، اضافه کرد:مزایده اول طرح پارکبان، بیش از یک ماه و نیم به طول انجامید اما کسی در این مزایده شرکت نکرد، به همین خاطر مجبور شدیم تا مزایده دوم را برگزار کنیم.

وی در خاتمه بیان داشت: در مزایده دوم نیز تنها یک شرکت آمادگی خود را برای حضور در طرح پارکبان اعلام کرد و پس از طی مراحل قانونی، این امر به شرکت برنده واگذار شد و هیچ تخلفی در این راستا صورت نگرفت.