۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 21716
  • ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۶:۵۳
  • 162 بازدید
  • ارسال توسط :
عملیات آسفالت ریزی مکانیزه خیابان سیرواند منطقه خیرآباد

عملیات آسفالت ریزی مکانیزه خیابان سیرواند منطقه خیرآباد

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،با دستور ویژه علیرضا مومنی شهردار ورامین و باهمت مجتبی مومن زاده معاونت عمران شهرداری ورامین بعد از سالها و در خواست های متعدد شهروندان در طی سال های متمادی ، در مرحله اول عملیات جدول گذاری نهر آب روباز خیابان سیراوند منطقه خیرآباد و […]

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،با دستور ویژه علیرضا مومنی شهردار ورامین و باهمت مجتبی مومن زاده معاونت عمران شهرداری ورامین بعد از سالها و در خواست های متعدد شهروندان در طی سال های متمادی ، در مرحله اول عملیات جدول گذاری نهر آب روباز خیابان سیراوند منطقه خیرآباد و آسفالت ریزی مکانیزه این خیابان پرتردد در این دوره از مدیریت شهری عملياتي و در حال اجرا و اتمام میباشد.

شایان ذکر است ، طرح عبور و مرور آسان در سطح معابر شهر ورامین به عنوان اولویت اصلی مدیران شهری در سال ۱۴۰۲ است. بر اساس طرح نهضت آسفالت ریزی ، مدیران شهری در صدد هستند ، با اتخاذ برنامه ریزی چهار ساله و کارشناسی شده ، عملیات آسفالت ریزی ولکه گیری در تمامی معابر اصلی و فرعی شهر ورامین را در این دوره از مدیریت شهری اجرایی کنند . در اجرای این طرح ، موجبات رضایت مندی مردم عزیز شریف ساکن شهر دیار پانزده خرداد از اهداف راهبردی این دوره مدیریت شهری ورامین است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*