شهرداری ورامین » عملیات احداث زیر گذر 15 خرداد ورامین تعطیل شد عملیات احداث زیر گذر 15 خرداد ورامین تعطیل شد – شهرداری ورامین
عملیات احداث زیر گذر ۱۵ خرداد ورامین تعطیل شد
۰۴ خرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
عملیات احداث زیر گذر ۱۵ خرداد ورامین تعطیل شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین

سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در این رابطه گفت : شرکت مجری ، نقشه ای که به تصویب شهرداری و شورای اسلامی ورامین و شرکت راه آهن رسیده را اجرا نکرده است و آن چه اجرا شده به ویژه در دوربرگردان ها با نقشه مطابقت ندارد.

احمدی افزود: عرض دوربرگردان ها کم شده ، یک خط خروجی به سمت اداره هواشناسی ورامین حذف شده و نقشه به درستی اجرا نشده است.
وی گفت : مکاتبات زیادی صورت گرفته و بارها اعلام کردیم که اگر قرار باشد نقشه مصوب اجرا نشود ، شهرداری از ادامه کار جلوگیری می کند ولی مسئولان راه آهن حتی یک بار نیز جلسه ای برای رفع مشکلات با شهرداری و شورای اسلامی برگزار نکردند.

وی افزود: اصل قضیه ورود شهرداری و شورای اسلامی عدم اجرای نقشه است ولی روز گذشته در مراجعه شهردار و اعضای شورای شهر مشاهده شد که به دلیل قول افتتاح پروژه در روز سوم خرداد ، پیمانکار بدون توجه به زیر سازی و این که یک قسمت از زیرگذر هنوز خاک برداری نشده اقدام به آسفالت کرده است .
وی بیان کرد: پیمانکار پروژه تلاش داشت که طی ۲۴ ساعت عملیات خاکبرداری ، زیرسازی و آسفالت را انجام دهد تا پروژه به افتتاح برسد در صورتی که نباید کیفیت کار را فدای سرعت کرد چرا که این کار برای شهر در آینده فاجعه به بار می آورد.