شهرداری ورامین » فاز نخست پروژه پل امام رضا(ع) ورامین با حضور وزیر راه افتتاح شد فاز نخست پروژه پل امام رضا(ع) ورامین با حضور وزیر راه افتتاح شد – شهرداری ورامین
فاز نخست پروژه پل امام رضا(ع) ورامین با حضور وزیر راه افتتاح شد
۱۷ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
فاز نخست پروژه پل امام رضا(ع) ورامین با حضور وزیر راه افتتاح شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، آیین افتتاح فاز نخست پروژه پل امام رضا(ع) شهرستان ورامین صبح شنبه با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم جمعی از مسئولان وزارت راه و شهرسازی، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و مسئولان استانی و محلی، وزیر راه را همراهی می کردند.

پروژه پل امام رضا(ع) یکی از خبرسازترین پروژه های شهری در شرق استان تهران در یکسال گذشته بود و پس از کش و قوس های فراوان، بالاخره فاز نخست این پروژه آماده افتتاح و بهره برداری شد.

پل امام رضا(ع) بخشی از پروژه بزرگ قطار بین شهری تهران-ورامین-پیشوا محسوب می شود که با دارا بودن ارتفاع ۹ متری، قرار است در دو فاز اجرایی و عملیاتی شود.

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین با اشاره به این نکته که پل امام رضا(ع) یکی از پروژه های مهم شهری منطقه محسوب می شود، اظهار داشت: پل امام رضا(ع) به توسعه شهری ورامین کمک می کند.

وی افزود: قرار بود تا ابتدا پروژه ای با ماهیتی متفاوت به جای پل امام رضا(ع) احداث شود که مقاومت شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین و دفاع از منافع شهروندان سبب شد تا امروز شاهد افتتاح یک پروژه خوب و فنی در منطقه باشیم.

مهندس حیدریان ادامه داد: فاز دوم  پل امام رضا(ع) با انتقال بار ترافیکی به فاز نخست با سرعت و جدیت دنبال می شود و تلاش داریم تا با رایزنی های مختلف، زمینه تسریع در اجرای این پروژه را فراهم آوریم.

 2225952