پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
فرماندار جدید ورامین: قانون باید فصل‌الخطاب باشد/ نباید به مردم دروغ گفت + تصاویر
فرماندار جدید ورامین: قانون باید فصل‌الخطاب باشد/ نباید به مردم دروغ گفت + تصاویر
۲۶ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
فرماندار جدید ورامین: قانون باید فصل‌الخطاب باشد/ نباید به مردم دروغ گفت + تصاویر
فرماندار جدید شهرستان ورامین با تاکید بر اینکه قانون باید فصل‌الخطاب مسوولان باشد، گفت: رو راستی با مردم باید از اهم برنامه‌های مدیران و مسئولان باشد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمدرضا یوسفی در آیین تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان ورامین که با حضور دکتر سید شهاب الدین چاووشی معاون سیاسی استانداری تهران ، محمد امامي امين معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري ،حجه الاسلام والمسلمین دکتر سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهر ، دکتر سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، مهندس علی حیدریان شهردار و همچنین دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت: قانون باید فصل‌الخطاب مسؤولان باشد و رو راستی با مردم باید اهم برنامه‌ها مدیران و مسؤولان باشد و نباید به مردم دروغ گفت و آن‌ها را بازیچه قرار داد.

فرماندار جدید شهرستان ورامین با تاکید بر این‌که کمتر حرف می‌زنم و عمل را در دستور کار خود قرار داده‌ام، افزود: تاکنون ۱۲ بار تودیع و معارفه شده‌ام. بنده در حوزه اجرایی کم حرف زده و دست روی زانو گذاشته و برای رسیدن به موفقیت تلاش کردم.

وی با تاکید بر این‌که برای شهرستان ورامین برنامه دارد، عنوان کرد: بنده با برنامه شهرستان ورامین را انتخاب کردم و باید این برنامه‌ها اجرایی شود.

یوسفی با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهرستان ورامین بیان داشت: معتقدم مدیریت کردن پول نمی‌خواهد و با تلاش و برنامه‌ریزی نشان خواهیم داد که می‌شود کار کرد.

وی با اشاره به ویژگی‌های شهرستان ورامین گفت: با تمام توان برای احقاق حق ورامین تلاش می‌کنم و اگر حق این شهرستان را نگیرم آرام نمی‌نشینم.

فرماندار شهرستان ورامین تشریح برنامه‌هایش برای ورامین را به وقت دیگری موکول کرد و افزود: بنده جلوی همه می‌روم و اجازه دخالت در انتصابات را به کسی نمی‌دهم.

وی راستگویی به مردم را از اولویت‌های کاری خود اعلام کرد و اظهار داشت: تمام موضوعات به جز موضوعات شورای تامین را با مردم در میان می‌گذارم.

9 99 999 99999 999999 9999999 99999999 999999999 9999999999 99999999999 9999999999999 999999999999999