(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
قاسمی مسئول سازمان پایانه های مسافری ورامین شد
قاسمی مسئول سازمان پایانه های مسافری ورامین شد
۲۴ فروردین ۱۳۹۴
نسخه چاپی
قاسمی مسئول سازمان پایانه های مسافری ورامین شد
با حکم علی حیدریان شهردار ورامین، علی اکبر قاسمی به عنوان سرپرست سازمان پایانه های مسافری شهرداری ورامین انتخاب شد. ظهر امروز علی حیدریان شهردار ورامین در حکمی علی اکبر قاسمی را به عنوان سرپرست سازمان پایانه های مسافری شهرستان ورامین انتخاب کرد. در حکم شهردار ورامین خطاب به قاسمی آمده است که به موجب … ادامه خواندن قاسمی مسئول سازمان پایانه های مسافری ورامین شد

با حکم علی حیدریان شهردار ورامین، علی اکبر قاسمی به عنوان سرپرست سازمان پایانه های مسافری شهرداری ورامین انتخاب شد.

ظهر امروز علی حیدریان شهردار ورامین در حکمی علی اکبر قاسمی را به عنوان سرپرست سازمان پایانه های مسافری شهرستان ورامین انتخاب کرد.

در حکم شهردار ورامین خطاب به قاسمی آمده است که به موجب این ابلاغ از تاریخ صدور با حفظ پست سازمانی بعنوان سرپرست سازمان پایانه های مسافری شهرداری ورامین تعیین می شوید و امید است با اتکال به خداوند متعال و به کار گیری تجارب تحت  نظر معاون حمل و نقل و ترافیک در انجام امورات محوله موفق و موید باشید.

علی حیدریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پایانه های مسافری ورامین نقش مهمی را در حمل و نقل و سهولت در رفت و آمد مسافران را ایفا می کند و شهرداری ورامین تلاش دارد تا با برنامه ریزی لازم، عملکرد این سازمان را بهبود ببخشد.

شهردار ورامین افزود: شهرداری ورامین در تلاش است برای سروریس دهی مناسب به شهروندان  پایانه مسافری ورامین را در مساحتی به متراژ ۲۲ هزار متر مربع به طور کامل آماده بهره برداری کند.

گفتنی پایانه مسافربری شهر ورامین به صورت سازه فضایی و با بنایی مفید به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۲۲هزار مترمربع توسط شهرداری ورامین در حال احداث می باشد و در فاز اول در این پایانه غرفه های مختلفی برای سرویس دهی به مسافران و استقرار دفاتر شرکت های مسافربری پارکینگ ناوگان عمومی جاده، فضاهای خدماتی و تجاری و بسیاری امکانات دیگر در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است علی اکبر قاسمی عضو هئیت مدیره پایانه مسافری کشور نیز می باشد.