شهرداری ورامین » قدردانی نماینده جمعی از مردم ورامین از اقدامات فرهنگی شهرداری ورامین قدردانی نماینده جمعی از مردم ورامین از اقدامات فرهنگی شهرداری ورامین – شهرداری ورامین
قدردانی نماینده جمعی از مردم ورامین از اقدامات فرهنگی شهرداری ورامین
۰۵ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
قدردانی نماینده جمعی از مردم ورامین از اقدامات فرهنگی شهرداری ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، حجت‌الاسلام سید یاسر موسوی در آیین اختتامیه جشن باران کرامت که به‌مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) طی چند روز در پارک ۱۵ خرداد ورامین برگزار شد، به‌نمایندگی از جمعی از مردم این خطه از اقدامات فرهنگی شهرداری ورامین قدردانی کرد.

وی ضمن تشکر از مهندس علی حیدریان شهردار و همچنین زهرا هداوند میرزایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر به جهت برگزاری برنامه های فرهنگی گفت: اقدامات فرهنگی و هنری شهرداری ورامین برای مردم ورامین بسیار مناسب است و خلأ این‌گونه برنامه‌ها سال‌ها در شهر احساس می‌شد.

امام جماعت مسجد حضرت سجاد (ع) ورامین اظهار داشت: اجرای برنامه‌های شاد برای مردم وظیفه دستگاه‌های مختلف است و اقدام شهرداری در برپایی جشن‌هایی مثل باران کرامت و استقبال مردم موجب خوشحالی همه مردم است.

حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به حواشی معمول این جشن‌ها عنوان کرد: برگزاری این جشن‌ها و همایش‌ها با توجه به اجرای زنده بدون اشکال نیست اما قطعاً این برنامه‌ها مورد تایید است و ما حمایت خود را از این برنامه‌ها اعلام می‌کنیم.

جشن باران کرامت به‌مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) به مدت چند روز به جهت استفاده از برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان همراه با اجرای برنامه‌های شاد توسط هنرمندان کشوری صدا و سیما در محل پارک ۱۵ خرداد برپا شد که استقبال پرشور شهروندان، دلیل بر اجرای موفق این طرح بوده است و حاضران در این مراسم‌ها اجرای این طرح را موفق ارزیابی کردند.