حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
روشنایی و زیباسازی پروژه های خدماتی عمرانی در شهر ورامین
قاسمی معاون خدمات شهری از چاپ بنر در ابعاد ۳×۲ خبر داد
بازدید شهردار ورامین از روند احداث مجهزترین و جدیدترین شهربازی جنوب شرق استان تهران در ورامین
قهرمانی تیم تکواندوی شهرداری قدرت ورزش ورامین را نشان داد
قهرمانی تیم تکواندوی شهرداری قدرت ورزش ورامین را نشان داد
۱۰ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
قهرمانی تیم تکواندوی شهرداری قدرت ورزش ورامین را نشان داد
شهردار ورامین با تبریک قهرمانی زودهنگام این تیم در نیم فصل اول لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور گفت: قهرمانی شهرداری قدرت ورزش ورامین را به معرض نمایش گذاشت.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان شهردار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر با تبریک قهرمانی زودهنگام این تیم در نیم فصل اول لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور اظهار داشت: تیم شهرداری ورامین در هفت دیدار برگزار کرده در لیگ برتر تکواندو، مقابل تمامی حریفان به برتری رسید.

وی افزود: علیرغم اینکه یک هفته به پایان رقابت های لیگ برتر تکواندو باقی مانده، اما تیم شهرداری ورامین قهرمانی نیم فصل خود را با فاصله امتیازی مناسب مسجل کرده است و این نشان دهنده قدرت و توانمندی نماینده تکواندو ورامین می باشد.

حیدریان ادامه داد: تیم شهرداری ورامین در فصل گذشته نیز موفق شد تا قهرمانی لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا را به دست آورد و امسال نیز به دنبال تکرار موفقیت های گذشته است.

شهردار ورامین اضافه کرد: قطعا موفقیت های تیم تکواندوی شهرداری ورامین و قهرمانی در نیم فصل اول لیگ برتر، قدرت و توانمندی ورزش این شهرستان را نشان داد.

وی عنوان کرد: امیدواریم تا روند پیروزی های تیم شهرداری در آخرین دیدار دور رفت و ادامه مسابقات در دور برگشت دنبال شود تا بار دیگر با قهرمانی شهرداری ورامین، فضای نشاط و شور ورزشی در دیار ۱۵ خرداد، دوچندان گردد.

گفتنی است تیم شهرداری ورامین در اخرین دیدار دور رفت لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور به مصاف پاس قوامین خواهد رفت.