طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
محل ایستگاه اتوبوس ورامین به پایانه متروی جوانمرد قصاب منتقل می‌شود
محل ایستگاه اتوبوس ورامین به پایانه متروی جوانمرد قصاب منتقل می‌شود
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه چاپی
محل ایستگاه اتوبوس ورامین به پایانه متروی جوانمرد قصاب منتقل می‌شود
مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی ورامین گفت: ایستگاه اتوبوس‌های ورامین از پایانه جنوب به پایانه متروی جوانمرد قصاب منتقل می‌شود.

 

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، حسن خوانساریان بعد از ظهر سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ در رابطه با انتقال پایانه جنوب به ایستگاه جوانمرد قصاب اظهار کرد: با جابه‌جایی ایستگاه اتوبوس از پایانه جنوب به جوانمرد قصاب علاوه‌بر صرفه‌جویی حدود ۳۰ دقیقه در مدت‌زمان سفر باعث کاهش آلودگی‌های صوتی و کثیفی هوا برای مسافران می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات فراوان فعالان بخش خصوصی در بخش حمل‌ونقل ورامین بیان کرد: بهره‌برداران بخش خصوصی و ماشین‌داران زحمتکش علی‌رغم تحمل جریمه‌های میلیونی به‌خاطر الحاق پایانه جنوب به محدوده زوج و فرد، همواره به امر سرویس‌دهی به شهروندان مشغول بودند.

خوانساریان با بیان اینکه مذاکرات و رایزنی‌های بسیاری برای تحقق این مهم در راستای رفاه حال شهروندان ورامینی صورت گرفته است، تصریح کرد: همراهی شهردار و اعضای شورای شهر در این زمینه تأثیر بسزایی داشت و باید از زحمات همه افرادی که در این رابطه تلاش کردند، تقدیر کرد.