پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
محمد حیدری بخشدار جدید جوادآباد ورامین شد
محمد حیدری بخشدار جدید جوادآباد ورامین شد
۲۱ تیر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
محمد حیدری بخشدار جدید جوادآباد ورامین شد
با حضور محسن خوانساری فرماندار ورامین، محمد حیدری به عنوان بخشدار جدید جوادآباد معرفی شد.

با حضور محسن خوانساری فرماندار ورامین، محمد حیدری  قائم مقام سابق شهرداری به عنوان بخشدار جدید جوادآباد معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز و همزمان با بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان مراسم معارفه بخشدار جدید جوادآباد با حضور محسن خوانساری فرماندار، فرامرز تاجیک معاون سیاسی فرمانداری ورامین و مسئولان و مدیران شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم محمد حیدری به عنوان بخشدار جدید جواد آباد ورامین انتخاب و معرفی و از زحمات وتلاش های همایون عباسی بخشدار سابق جوادآباد تشکر و قدردانی شد.

همچنین در این مراسم از تلاش های فرامرز تاجیک که به مدت چند روز سرپرست بخشداری جوادآباد را بر عهده داشت تشکر و قدردانی شد.

محسن خوانساری در آیین معارفه بخشدار جوادآباد اظهار داشت: امروز به برکت تلاش های دولت تدبیر و امید ، آرامش کامل در جامعه برقرار شده و دولت توانسته با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جامعه به پیشبرد اهداف والای نظام دست یابد.

فرماندار ورامین افزود: فرد مسوول باید تلاش کنند تا در طول دوران خدمت، مسئولیت اقدامات خود را بر عهده بگیرد چرا که در آخرت هر کس مسئول اعمال خویش بوده و باید در پیشگاه قادر متعال پاسخگوی کوتاهی و قصورش است.