(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
مدیریت جهادی تنها راه برون رفت از مشکلات است
مدیریت جهادی تنها راه برون رفت از مشکلات است
۲۲ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
مدیریت جهادی تنها راه برون رفت از مشکلات است
فتح اله فرجی نوشت:برای پنجمین سال متوالی بود که رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال‌ها موضوع اقتصاد را مورد توجه قرار می‌دادند، اما تفاوت امسال با سال‌های گذشته تأکید ایشان بر مقوله فرهنگ در کنار اقتصاد آن هم با عزم ملی و مدیریت جهادی بود. سال ۱۳۹۳ با همه فراز و نشیبی که داشت گذشت … ادامه خواندن مدیریت جهادی تنها راه برون رفت از مشکلات است

فتح اله فرجی نوشت:برای پنجمین سال متوالی بود که رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال‌ها موضوع اقتصاد را مورد توجه قرار می‌دادند، اما تفاوت امسال با سال‌های گذشته تأکید ایشان بر مقوله فرهنگ در کنار اقتصاد آن هم با عزم ملی و مدیریت جهادی بود.

سال ۱۳۹۳ با همه فراز و نشیبی که داشت گذشت و سال نو ۹۴ از راه فرا رسید.
سالی که گذشت به نام سال مدیریت جهادی مزین بود و هر ایرانی که دل در گرو نظام اسلامی و تعهد به ولایت و شهداء داشت عاشقانه گوش به فرمان ولی امر خود در راه خدمت به میهن اسلامی اش جهاد کرد تا از قافله عشاق عقب نماند.
سال ۹۳ سال پر کاری بود که همکاران مجموعه روابط عمومی در شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با تمام توان به منویات رهبر عظیم الشان و مجاهد خود جامه عمل پوشانده و در این راه لحظه ای درنگ نکرده است.
تلاش‌های جهادگران شهرداری در خدمت به مردم مناطق محروم شهر و حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ورامین در میان مردم خود مصداق بارز این فرهنگ بزرگ جهادی در سالی که گذشت بوده است.
اما؛آنچه می خواهم برای همشهریان و هموطنان عزیزم بنویسم قطره ای از خدمات صورت گرفته از دریای بیکران خدمتگزاران به نظام در روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین می باشد.
سال ۹۳ با نصب العین قرار دادن فرمایشات رهبری عزیز کار پرسنل روابط عمومی شروع شد و تا این لحظه نیز همچنان ادامه دارد.

IMG_4689


ما در سالی که گذشت مثل سال های گذشته توانستیم با سعی و تلاش همکاران خوبم در این مجموعه عنوان “روابط عمومی برتر”شهرستان را به خود اختصاص دهیم.
یکی از مهمترین اتفاقاتی که در این سال رخ داد و می توان از آن به عنوان رویداد مهم و اثر گذار نام برد تشکیل و ساماندهی “بخش خبر” در روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین بود.
پس از اخذ مجوز از شهردار محترم این بخش در اداره روابط عمومی شکل گرفت و به مدد انفاس قدسی امام راحل و شهدای عزیز این بخش توانست با ایجاد وراه اندازی پایگاه اطلاع رسانی “وارنا شهر” و انتقال تولیدات خبری خود به سایر نشریات و خبرگزاری های مهم و تاثیر گذار ملی و کشوری جای خود را در این مدت بسیار کم به درون خانواده ها و همشهریان ورامینی باز کند.
واقعیت مطلب اینست که مجموعه بزرگ شهرداری ورامین اعم از خدماتی،عمرانی،فرهنگی و اداری و همه و همه به صورت شبانه روزی در راه خدمت به همشهریان خود از هیچ تلاش و کوششی فرو گذاری نمی کنند.
بنده و همکارانم در مجموعه روابط عمومی بر این شدیم تا این فعالیت ها از مجرای یک رسانه و به جهت قدردانی و دلگرمی پرسنل زحمتکش شهرداری از طریق یک وبسایت به اطلاع عموم برسد که این امر نیز با موافقت و همکاری کامل جناب آقای مهندس حیدریان شهردار محترم محقق شد و امروز نیز شهروندان می توانند با مراجعه به آدرس www.varnashahr.ir در جریان تمامی خدمات انجام شده در سطح شهر قرار بگیرند.

IMG_5599
ما اعتقاد داریم که حمایت و پشتیبانی مردم است که این فرصت ها در اختیار مان گذاشته شده در نتیجه باید این فرصت رامغتنم شمرده و در راه خدمت به این عزیزان به صورت جهادی وارد عمل شد تا مرضی رضای حق تعالی قرار گیرد.
یکی دیگر از فعالیت های مهم امسال که مثل ایام گذشته صورت می گرفت اطلاع رسانی فعالیت های ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان ورامین بود که با حسن نیت و بزرگواری امام جمعه موقت  و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران جناب حجت الاسلام “سید محسن محمودی” به اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین صورت گرفت و بحمد ا… توانستیم با همیاری و کمک همکارانم از این امتحان الهی نیز نمره قابل قبولی مثل سال های قبل بگیریم.

IMG_4247
چاپ ویژه نامه ۲۲ بهمن و آماده سازی ویژه نامه نوروزی نیز از جمله کارهایی است که در دست اقدام بوده است.
این اداره به عنوان روابط عمومی برتر در سطح شهرستان و استان شناخته شده که این خود نیز افتخار بزرگی است که نصیب شهرداری ورامین شده است .
در اینجا از همه کارشناسان امور فرهنگی،اقتصادی،اجتماعی و شهرسازی دعوت می شود تا با مطالب کارشناسی خود در مقوله های ذکر شده ما را در ساختن ورامینی آباد یاری نمایند.
فتح اله فرجی فرزند شهید محمد تقی –رییس اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین- بیستم اسفندماه یکهزار و سیصد و نود و سه شمسی