۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید » مصاحبه ها » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 5071
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۲
  • 54 بازدید
  • ارسال توسط :

مدیریت شهری به دنبال تحقق وعده‌های داده‌شده است

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که مدیریت شهری به دنبال تحقق وعده‌های داده‌شده است، اظهار داشت: شهرداری تلاش دارد تا با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود، توسعه شهری ورامین را شتاب بخشد.

علی حیدریان با تأکید بر این نکته که ایجاد آسایش در رفت و آمد شهروندان ازجمله موضوعاتی است که در دستور کار شهرداری ورامین قرار دارد، افزود:ایجاد آسایش در رفت و آمد مردم یکی از موضوعات و اولویت‌هایی است که از سوی شهرداری ورامین دنبال می‌شود.

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته که مسئولان شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تابلوی زمانی برای اجرای پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد را در محل احداث پروژه نصب‌کرده‌اند، ادامه داد: پیمانکار این پروژه وعده داده‌ است تا زیرگذر ۱۵ خرداد ظرف مدت ۱۸۱ روز اجرایی شود و امیدواریم تا وعده داده‌شده، تحقق یابد.

شهردار ورامین گفت: مدیریت شهری ورامین حافظ منافع شهروندان بوده و در این راستا بر تسریع و اجرای پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد تأکید دارد.

نشست‌های تخصصی شهرداری ورامین با مسئولان شرکت راه‌آهن

وی با تأکید بر این نکته که جلسات و نشست‌های تخصصی با مسئولان شرکت راه‌آهن و پیمانکار پروژه برگزارشده است، ادامه داد: درخواست‌ها و نظرات شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به اطلاع پیمانکار و مسئولان شرکت راه‌آهن استان تهران رسیده است.

وی با اشاره به دستاوردهای نشست با مسئولان شرکت راه‌آهن یادآور شد: مسئولان شرکت راه‌آهن و پیمانکار پروژه توافق کردند تا در مسیر تهران به ورامین که هم‌اکنون در حال اجرا بوده، مسیر عابر پیاده را فراهم کنند.

توافق با مالکین برای احداث و تکمیل راه‌های دسترسی در دستور کار قرار دارد

مهندس حیدریان متذکر شد: از طرف دیگر در مسیر شمالی پروژه یعنی از ورامین به تهران نیز با مالکینی که در طرح قرار می‌گیرند، نشستی برگزار و توافقات لازم برای ایجاد راه دسترسی ورامین به تهران انجام پذیرد که این مهم نیز توسط راه‌آهن عملیاتی خواهد شد.

شهردار ورامین با اشاره به‌شرط تعیین‌شده برای تخریب لاین ورامین به تهران پل کارخانه قند ادامه داد: تا زمانی که راه دسترسی خیابان نامجو ایجاد نشود، شرکت راه‌آهن اجازه تخریب لاین ورامین به تهران را بر روی پل کارخانه قند نخواهد داشت.

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته راه دسترسی در مسیر روغنکشی نیز فراهم می‌شود، اضافه کرد: مقررشده تا شرکت راه‌آهن، مسیر روغنکشی را زیر آسفالت برده تا راه دسترسی فراهم شود.

وی از آمادگی شهرداری ورامین برای اجرای مطلوب این پروژه خبر داد و متذکر شد: شهرداری ورامین آمادگی کامل دارد تا همکاری لازم را با شرکت راه‌آهن و پیمانکار پروژه برای اجرای هر چه مطلوب‌تر زیرگذر ۱۵ خرداد انجام دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*