ملاقات عمومی شهردار ورامین با شهروندان برگزار شد
تقدیر از شهردار ورامین به عنوان “ خیر امنیت ساز برتر “
نصب پایه چراغ های دکوراتیو کم مصرف در بلوار رسالت توسط شهرداری ورامین
آمادگی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین در آستانه فصل پاییز
آگهی تجدید مناقصه عمومی
مدیریت شهری از مشکل رانندگان خط ورامین-شوش باخبر است
مدیریت شهری از مشکل رانندگان خط ورامین-شوش باخبر است
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مدیریت شهری از مشکل رانندگان خط ورامین-شوش باخبر است
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین با اشاره به این نکته که مدیریت شهری نیز از مشکل رانندگان خط ورامین-شوش باخبر است، اظهار داشت: طی ماه‌های اخیر مکاتبات و رایزنی‌های متعددی در این زمینه صورت گرفته است.

وی افزود:از گذشته میدان شوش به‌عنوان یکی از مقاصد تردد مردم ورامین به تهران محسوب شده و طی سال‌های اخیر نیز خط ورامین-شوش یکی از خطوط پرتردد تاکسیرانی منطقه به‌حساب می‌آمده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس حیدریان با اشاره به نگرانی رانندگان تاکسی میدان شوش از محدودیت های اعمال شده برای فعالیت آنان ادامه داد: اینکه رانندگان تاکسی ورامین به دلیل اعمال طرح زوج و فرد در پل بعثت، نتوانند در نیمی از ماه کارکنند، شایسته نیست و باید برای حل مشکل موجود همکاری لازم از سوی مسئولان شهر تهران انجام شود.

وی با اشاره به جریمه رانندگان تاکسی ورامین برای ورود به محدوده پل بعثت اضافه کرد: جریمه رانندگانی که به نقل‌وانتقال مسافران می‌پردازند، باعث ناراحتی شده است.

شهردار ورامین یادآور شد: اگر شهروندان ورامینی بخواهد به شهرری بیایند و دوباره ازآنجا با وسائل مختلف به میدان شوش عزیمت کنند، بار مالی بر آنان تحمیل می شود و امیدواریم این موضوع مورد توجه قرار بگیرد.

وی با تأکید بر ضرورت تسهیل در رفت و آمد مسافران به تهران متذکر شد: باید زمینه رفت و آمد مردم نقاط پیرامونی تهران به پایتخت تسهیل شود و در این راستا شهرداری ورامین از ظرفیت های مختلف برای رسیدن به این هدف استفاده خواهد کرد.

به هر ترتیب میدان شوش از گذشته تاکنون به‌عنوان یکی از مقاصد عزیمت مردم ورامین به تهران بوده است و نباید برخی تصمیمات سبب ایجاد اختلال در رفت‌وآمد هزاران مسافر ورامینی شود.

شهروندان و رانندگان تاکسی ورامین منتظر اقدام عمل مسئولان به‌ویژه مدیران شهرداری تهران هستند تا ناوگان تاکسیرانی ورامین از طرح زوج و فرد پل بعثت معاف شوند.