شهرداری ورامین » مدیر شهرداری منطقه یک ورامین:شهرداری لحظه ای از خدمت به شهروندان غافل نبوده است مدیر شهرداری منطقه یک ورامین:شهرداری لحظه ای از خدمت به شهروندان غافل نبوده است – شهرداری ورامین
مدیر شهرداری منطقه یک ورامین:شهرداری لحظه ای از خدمت به شهروندان غافل نبوده است
۱۷ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
مدیر شهرداری منطقه یک ورامین:شهرداری لحظه ای از خدمت به شهروندان غافل نبوده است

مدیر منطقه یک شهرداری با قدر دانی از حس انجام وظیفه و مدیریت مهندس حیدریان در ارایه خدمت مطلوب و در شان شهروندان ورامینی گفت: مجموعه خدوم شهرداری ورامین تا امروز لحظه ای از خدمت به مردم غفلت نکرده اند.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری منطقه یک مهندس مومنی صبح امروز  سه شنبه در مراسم معارفه معاونین خدمات شهر و شهرسازی این منطقه اظهار داشت:شهرداري لحظه اي از خدمت به مردم غفلت نکرده اند با برنامه ریزی هایی که انجام شده در سال جاری شاهد اقدامات بهتری از سال گذشته در منطقه یک  خواهیم بود.
مومنی گفت: یکی از مهمترین برنامه ما در این منطقه انجام پروژه های آسفالت خیابان خبرنگار و جمع آوری آبهای سطحی با ایجاد و احداث کانال و جدول کشی  چهار راه اسفندآباد بود که بحمدلله بنحو احسن و شایسته انجام گرفت.
مدیر منطقه یک شهرداری ورامین ضمن تقدیر و تشکر از حسن خلق و مدیریت شهردار ورامین اظهار داشت:بحمدلله پروژه های بزرگ و حیاتی در این منطقه انجام ودر شرف تکمیل می باشدکه جا دارد از اعضای شورای اسلامی شهر نیز به دلیل همکاری بسیار خوب و شایسته این عزیزان قدردانی نمایم.
مومنی در پایان این مراسم احکام معاونین جدید شهرسازی و خدمات شهر را به نیابت از شهردار ورامین به مسعود شهریور به عنوان معاون شهرسازی و سید مهدی حسینی نسب به عنوان معاون خدمات شهر منطقه یک با حضور معاونین خدمات شهر و شهرسازی شهرداری مرکز اعطا کرد.