۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » همایش و مراسم ها » وسط
  • شناسه : 383
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :

مراسم تجلیل از مقام کارگر در شهرداری ورامین برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز کارگر امروز چهارشنبه با حضور  اعضای شورای اسلامی شهر،شهردار ورامین و معاونین و کارگران فضای سبز و خدمات شهر  هم اکنون در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد. سید محسن رضایی در این مراسم با قدردانی از زحمات شهردار ورامین افزود:علی حیدریان منتخب اکثریت شورای شهر ورامین بوده و تفکر مدیریتی وی مورد […]

مراسم بزرگداشت روز کارگر امروز چهارشنبه با حضور  اعضای شورای اسلامی شهر،شهردار ورامین و معاونین و کارگران فضای سبز و خدمات شهر  هم اکنون در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.
سید محسن رضایی در این مراسم با قدردانی از زحمات شهردار ورامین افزود:علی حیدریان منتخب اکثریت شورای شهر ورامین بوده و تفکر مدیریتی وی مورد قبول و احترام اعضای شورای اسلامی شهر ورامین می باشد.
***اگر در روز کارگر مراسم قدر دانی از کارگران زحمتکش را برگزار می کنیم به برکت خون شهداست
شهردار ورامین با تشکر از معاونت اداری و مالی شهرداری برای برگزاری مراسم بزرگ روز کارگر ، اظهار داشت:کارگران زحمتکش حوزه خدمات شهر و فضای سبز این را به خوبی می دانند که هر آنچه که امروز به این عزیزان خدمات رفاهی و مالی پرداخت می شود به واسطه حسن نظر اعضای محترم شورای شهر ورامین می باشد.
حیدریان با عرض تسلیت به سید رضا احمدی عضو شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت:اگر امروز بنده و سایر اعضای شورا در این پست قرار گرفته و خدمت می کنیم به واسطه خون شهدا وصبر مادران و پدران شهدا بوده است.
حیدریان ادامه داد:کارگری که از ساعت ۵ صبح تا ۵ بعداز ظهر از جان و دل و با عشق به همنوعان و شهروندان خود در خیابان ها و کوچه ها به امر نظافت شهر مشغول است باید از لحاظ پرداخت مزایا با سایر پرسنل دیگر فرق داشته باشد.
وی یادی از شهید محمدتقی فرجی کرد و افزود:فتح اله فرجی فرزند این شهید عزیز نیز نمونه و یادگار این بزرگوار است که در این مجموعه مشغول می باشد.که به عنوان سند افتخار این مجموعه است.
در پایان این مراسم به تعداد ۴٠ نفر از کارگران نمونه شهرداری یک دستگاه دوچرخه و ٣٠٠هزار تومان سبد کالا به عنوان تشکر از زحمات این عزیزان توسط شهردار و رییس و اعضای شورای شهر و رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان ورامین اهدا شد.
در پایان این مراسم “محمد صمدی” سرپرست حوزه شهردار منشور اخلاقی کارکنان شهرداری ورامین را قرائت کرد.
این مراسم به سفارش شهردار ورامین و به همت معاون اداری و مالی شهرداری یاسر هادیزاده به منظور پاسداشت مقام کارگر برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*