پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
سه شنبه های پاسخگویی شهردار ورامین
عملیات آسفالت ریزی و بهسازی در مناطق باغ صالح و منطقه سیلو توسط شهرداری ورامین انجام گردید.
عملیات جدول گذاری در کوچه شهید اردستانی توسط شهرداری ورامین در حال انجام است.
دیدار رئیس جمهور با مردم و اعضای شورا و مدیران ارشد شهرستان ورامین
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
۱۷ آذر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
همزمان با ۱۶آذر روز دانشجو و با حضور جمعی از دانشجویان ، بسیجیان و مسئولین دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، مراسم گرامیداشت این روز در ساختمان عفاف این دانشگاه برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این مراسم که عصر امروز سه شنبه شانزدهم آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار شد ، ناصر شیرکوند ریاست این دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن روز دانشجو و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام ۱۶ آذر ۱۳۳۲ ” احمد قندچی، مهدی شریعت‌رضوی و مصطفی بزرگ‌نیا” گفت : دانشجویان همانند مرزبانانی که از مرزهای جغرافیایی کشور دفاع می کنند ، مدافعان عرصه علمی و پژوهشی میهن اسلامی هستند .

برپایه این گزارش وی افزود : امروز خدمت صادقانه و خالصانه به مردم عزیز کشورمان در گرو ایجاد روحیه علم پژوهی و همچنین تقویت روحیه استکبارستیزی در قشر دانشجو می باشد .

ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین تاکید کرد : اگر روحیه استکبار ستیزی از ما گرفته شود ، دشمن در تمام عرصه ها پیشروی می نماید .

شیرکوند تصریح کرد : امروز اگر شاهد عزت و قدرت ایران اسلامی هستیم ، مدیون خون های پاک به ناحق ریخته شده شهدای والامقام می باشیم .

وی ادامه داد : باید پاسخگوی خون این شهدا باشیم و اکنون می بایست همانند شهدا که قله های عزت و سربلندی را در دوران های پرفراز و نشیب بعد از انقلاب اسلامی از جمله دوران هشت سال جنگ تحمیلی فتح کردند ، موظفیم قله های علم و فناوری را فتح و دین خود را نسبت به نظام اسلامی ادا نمائیم .

*شایان ذکر است در این مراسم که با اجرای سید احمد احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همراه بود ، حجه الاسلام رجبی از مدرسین توانمند دانشگاهی به سخنرانی و تبیین وظایف قشر دانشجو در مواجهه با جنگ نرم پرداختند .

همچنین در پایان این مراسم از دانشجویان حائز معدل تحصیلی ممتاز و برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران “الهه احسانی ، فاطمه گلعلی زاده و فاطمه بوربورمرادی” با لوح سپاس و هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد .

%d8%ac%d8%b4%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%ac%d9%88-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af%db%8c-%d8%b4%d9%87