عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
(( آگهي مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
(( آگهي مناقصه عمومي ))
بازدید شهردار ورامین از اجرای عملیات آسفالت ریزی مکانیزه در بزرگ ترین و مجهزترین شهربازی جنوب شرق استان تهران
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
۱۷ آذر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد +تصاویر
همزمان با ۱۶آذر روز دانشجو و با حضور جمعی از دانشجویان ، بسیجیان و مسئولین دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، مراسم گرامیداشت این روز در ساختمان عفاف این دانشگاه برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این مراسم که عصر امروز سه شنبه شانزدهم آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار شد ، ناصر شیرکوند ریاست این دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن روز دانشجو و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام ۱۶ آذر ۱۳۳۲ ” احمد قندچی، مهدی شریعت‌رضوی و مصطفی بزرگ‌نیا” گفت : دانشجویان همانند مرزبانانی که از مرزهای جغرافیایی کشور دفاع می کنند ، مدافعان عرصه علمی و پژوهشی میهن اسلامی هستند .

برپایه این گزارش وی افزود : امروز خدمت صادقانه و خالصانه به مردم عزیز کشورمان در گرو ایجاد روحیه علم پژوهی و همچنین تقویت روحیه استکبارستیزی در قشر دانشجو می باشد .

ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین تاکید کرد : اگر روحیه استکبار ستیزی از ما گرفته شود ، دشمن در تمام عرصه ها پیشروی می نماید .

شیرکوند تصریح کرد : امروز اگر شاهد عزت و قدرت ایران اسلامی هستیم ، مدیون خون های پاک به ناحق ریخته شده شهدای والامقام می باشیم .

وی ادامه داد : باید پاسخگوی خون این شهدا باشیم و اکنون می بایست همانند شهدا که قله های عزت و سربلندی را در دوران های پرفراز و نشیب بعد از انقلاب اسلامی از جمله دوران هشت سال جنگ تحمیلی فتح کردند ، موظفیم قله های علم و فناوری را فتح و دین خود را نسبت به نظام اسلامی ادا نمائیم .

*شایان ذکر است در این مراسم که با اجرای سید احمد احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همراه بود ، حجه الاسلام رجبی از مدرسین توانمند دانشگاهی به سخنرانی و تبیین وظایف قشر دانشجو در مواجهه با جنگ نرم پرداختند .

همچنین در پایان این مراسم از دانشجویان حائز معدل تحصیلی ممتاز و برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران “الهه احسانی ، فاطمه گلعلی زاده و فاطمه بوربورمرادی” با لوح سپاس و هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد .

%d8%ac%d8%b4%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%ac%d9%88-%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af%db%8c-%d8%b4%d9%87