شهرداری ورامین » مردم از طریق شبکه های مجازی پروژه های شهری را زیر نظر دارند مردم از طریق شبکه های مجازی پروژه های شهری را زیر نظر دارند – شهرداری ورامین
مردم از طریق شبکه های مجازی پروژه های شهری را زیر نظر دارند
۲۳ آبان ۱۳۹۶
نسخه چاپی
مردم از طریق شبکه های مجازی پروژه های شهری را زیر نظر دارند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرورامین: حسین دهقان بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با پیمانکاران شهرداری ورامین طی سخنانی با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای پرداخت مطالبات پیمانکاران اظهار داشت: بنده در دوران تصدی در سمت های مختلف با پیمانکاران زیادی کار کرده ام و اهمیت پروژه های عمرانی را به خوبی می دانم.

وی افزود: اهمیت پروژه های عمرانی زمانی برای مردم لذت بخش می شود، که کیفیت، کمیت و سرعت در پروژه ها عالی باشد، اگر یکی از این فاکتورها حذف شود، ناراحتی مردم را در پی خواهد داشت.

شهردار ورامین با بیان این که امروزه شبکه مجازی سبب زیر نظر گرفتن اجرای پروژه ها به صورت آنلاین و لحظه ای توسط مردم شده است، گفت: مردم از بی توجهی و کم توجهی به بیت المال گلایه مند هستند، نباید در پروژه ها اسراف شده و مصالح به راحتی از بین برود و یا آسایش مردم خدشه دار شود.

دهقان اضافه کرد: به عنوان مثال اگر قرار است یک پارک محله ای احداث شود، نباید وسایل بازی و امثال آن درجه پایین و بی کیفیت انتخاب شود، نباید در کیفیت کم بگذاریم.

شهردار ورامین اولویت اجرای پروژه ها را اتمام پروژه های نیمه تمام دانست و افزود: لکه گیری آسفالت معابر در اولویت قرار دارد، تا در ایام زمستان و بارش ها مردم دچار مشکل نشوند، مردم نه عمران خوانده اند و نه همه مهندس عمران هستند، اما کیفیت آسفالت را تشخیص می دهند، قسمتی از کارها هم بر عهده ناظرین معاونت عمران است، که می بایست خیلی ریز و دقیق در این خصوص ورود کنند.

وی ایمن سازی را از نکات دیگری دانست که باید مورد توجه قرار گیرد و اضافه کرد: پیمانکاران موظف به ایمن سازی پروژه ها هستند و می بایست به این نکته نیز توجه داشته باشند.