شهرداری ورامین » معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین : تغییر جهت برخی خیابان های ورامین در دستور کار است معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین : تغییر جهت برخی خیابان های ورامین در دستور کار است – شهرداری ورامین
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین : تغییر جهت برخی خیابان های ورامین در دستور کار است
۲۹ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین : تغییر جهت برخی خیابان های ورامین در دستور کار است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حسین دهقان پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش شهرداری ورامین برای کاهش بار ترافیکی خیابان ها و معابر شهری اظهار داشت: شهردار ورامین بر روی موضوع کاهش بار ترافیکی شهر ورامین تأکید دارند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین افزود: کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، با حضور کارشناسان و مهندسین ترافیک، موضوع تغییر جهت برخی خیابان های شهری منطقه را در دستور کار قرار داده است.

وی ادامه داد: خط کشی محوری و بلوک عابرپیاده برخی از نقاط شهر، ترمیم تابلوها و نصب علائم ترافیکی معابر شهری و نصب چراغ های هشداردهنده چشمک زن در تقاطع های سطح شهر  از جمله اقداماتی بوده که زمینه کاهش آمار حوادث رانندگی در ورامین را به همراه داشته است.

دهقان یادآور شد: از ظرفیت های موجود برای کاهش بار ترافیکی استفاده خواهیم کرد و در این میان همکاری مناسبی نیز میان شهرداری ورامین و پلیس راهور وجود دارد.