تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ورامین: جهاد فرهنگی در شهر ورامین
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ورامین:  جهاد فرهنگی در شهر ورامین
۲۳ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ورامین: جهاد فرهنگی در شهر ورامین
  معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: در تابستان امسال بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی اجتماعی در سطح شهر با شعار (ورامین شهر محبت) اجرا نمود‌ه‌ایم. علی عباسی در حاشیه جلسه کمیته تخصصی فرهنگی گفت: پروژه‌های فرهنگی اجتماعی شهرداری ورامین در تابستان امسال با هدف ایجاد نشاط معنوی و اجتماعی در زندگی جامعه، تکریم … ادامه خواندن معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ورامین: جهاد فرهنگی در شهر ورامین

 

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: در تابستان امسال بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی اجتماعی در سطح شهر با شعار (ورامین شهر محبت) اجرا نمود‌ه‌ایم.

f0571-415x260

علی عباسی در حاشیه جلسه کمیته تخصصی فرهنگی گفت: پروژه‌های فرهنگی اجتماعی شهرداری ورامین در تابستان امسال با هدف ایجاد نشاط معنوی و اجتماعی در زندگی جامعه، تکریم خانواده و شهروندان، استفاد بهینه از اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای برنامه‌های معنوی به عنوان افسران و سربازان جنگ نرم اجرایی گردید.

وی افزود: در سه ماه گذشته بیش از ۱۵۰ برنامه متنوع فرهنگی اجتماعی در پارک‌ها، بوستان‌ها، مساجد و خانه‌های فرهنگ و ادارات و ارگان‌های دولتی نظیر برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی و مشاوره، کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاریان مصری و ممتاز کشور، اقامه نماز جماعت، پخش کلیپ‌های تربیتی و خانوادگی، ایستگاه‌های نقاشی و کتاب، عروسک‌های نمایشی، گروه تواشیح، مداحی زاکرین اهل بیت (ع)، شعرخوانی، مسابقات معنوی مار و پله، احکام نماز و… برگزار شد.

عباسی تصریح کرد: در سامانه نشاط و زندگی شبهای مهتابی با شعار «ورامین شهر محبت» به دنبال انتقال ارزش‌های دینی با رویکرد نشاط معنوی بوده‌ایم که خوشبختانه بازتاب ویژه‌ای در بین شهروندان داشته و در بوستان‌های زیتون، لرآباد، خیرآباد، شقاقی‌وند، جوان، خانواده و آزادگان و ۱۵ خرداد در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته برنامه‌های ویژه‌ای را با اجرای میثم تفرشی گوینده رادیو جوان و با حضور حجت الاسلام مهدی فاطمی منش عمو روحانی مهربون شبکه دو و جام جم سیما از چهره‌های رسانه ملی تولید نمودیم.

این مسئول فزود: همچنین در دیدار با حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت و مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران و در ایام هفته با حضور در ادارات و ارگان‌های دولتی نظیر فرمانداری، آموزش و پرورش، شهرداری، زندان خورین، سپاه، پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج، کانون‌های فرهنگی مساجد و حوزه‌های علمیه و خانه‌های فرهنگ خیرآباد، ده شریفا و شهدای گمنام شهرداری ورامین و در سامانه‌های محلی برنامه‌های متنوعی را جهت کارکنان، خانواده‌ها و فرزندان آنان علمیاتی نمودیم.

وی ادامه دارد: در این ۱۵۰ برنامه تحقق عدالت فرهنگی اجتماعی در نقاط مختلف شهر از حاشیه تا مرکز را با برنامه‌ریزی و با توجه به آسیب شناسی و جامعه هدف، مدنظر و در اولویت قرار دادیم.

مدیر جهاد فرهنگی شهر ورامین گفت: همایش نقش روحانیت و مساجد در تربیت فرزندان را با حضور ائمه جماعت مساجد و مسئولین شهر ورامین برگزار نموده که بازتاب فوق العاده‌ای در بین شهروندان و نمازگزاران داشته است.

وی در پایان گفت: این پروژه های فرهنگی و اجتماعی با تدبیر ویژه علی حیدریان شهردار، با همراهی سیدرضا احمدی، زهرا هداوند میرزایی، فتح اله فرجی، حسن حبیبی، شقایق میرزایی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونین، مدیران شهری و همکاری مسئولین شهر ورامین برای نشاط و زندگی معنوی شهروندان دیار ۱۵ خرداد اجرایی گردید.

گفتنی است سامانه نشاط و زندگی شبهای مهتابی برای نخستین بار در سطح جنوب شرق استان تهران به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و همکاری کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، معاونت فرهنگی سپاه ناحیه ورامین با شعار «ورامین شهر محبت» و استقبال ویژه بیش از ۵۰ هزار نفر از مسئولان ، مدیران شهری و عموم شهروندان، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در فصل تابستان برگزار شد.