برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
گزارش ملاقات عمومی شهروندان با شهردار ورامین+تصاویر
گزارش ملاقات عمومی شهروندان با شهردار ورامین+تصاویر
۱۵ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش ملاقات عمومی شهروندان با شهردار ورامین+تصاویر
سرپرست حوزه شهردار ورامین خبر داد : ملاقات عمومی با شهردار ورامین روزهای سه شنبه برگزار می شود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار ورامین گفت : با توجه به مراجعه انبوه شهروندان ورامینی به شهرداری و تقاضای دیدار و گفتگو با شهردار ورامین و نظر مساعد و اشتیاق مهندس علی حیدریان جهت دیدار و گفتگوی مستقیم با شهروندان ، حوزه شهردار اقدام به برنامه ریزی و برگزاری ملاقات عمومی در یک روز و زمان معین از هفته نموده است.

بر پایه این گزارش ، وی زمان ملاقات عمومی شهروندان محترم با شهردار را روزهای سه شنبه هرهفته اعلام نموده و افزود : شهروندان گرامی می توانند به صورت مستقیم ، مشکلات خود را با مهندس علی حیدریان مطرح کنند .

رییس حوزه شهردار ورامین تصریح نمود : ملاقات عمومی جهت برقراری نظم و صرفه جویی در وقت مراجعین برگزار شده و شهردار محترم در این دیدارها به پرونده های بسیاری از شهروندان رسیدگی نموده و دستورات لازم جهت تسریع در رفع مشکلات پرونده ها را صادرمی نماید .

صمدی خاطر نشان کرد : شهروندان گرامی جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۳۶۲۴۲۵۲۵ (داخلی ۲۳۰ و ۲۳۳) تماس حاصل نمایند .

-شایان ذکر است ملاقات عمومی شهردار ورامین با شهروندان گرامی صبح امروز سه شنبه مورخ پانزدهم دی ماه ۱۳۹۴ نیز همانند هفته های گذشته در دفتر شهرداری مرکز برگزار شد .

IMG_8919 IMG_8924 IMG_8929 IMG_8931 IMG_8937 IMG_8941 IMG_8958 IMG_8960 IMG_9026 IMG_9047 IMG_9064 IMG_9073 IMG_9076