شهرداری ورامین » ملاقات عمومی شهروندان با شهردار ورامین روزهای سه شنبه برگزار می شود ملاقات عمومی شهروندان با شهردار ورامین روزهای سه شنبه برگزار می شود – شهرداری ورامین
ملاقات عمومی شهروندان با شهردار ورامین روزهای سه شنبه برگزار می شود
۱۲ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
ملاقات عمومی شهروندان با شهردار ورامین روزهای سه شنبه برگزار می شود

سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین اعلام کرد:ملاقات عمومی با شهردار محترم ورامین روزهای سه شنبه هر هفته صورت می گیرد و شهروندان می توانند در این روز به دفتر شهردار مراجعه نمایند.

“محمد صمدی”سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر و سرپرست حوزه شهردار ورامین اعلام کرد:ملاقات عمومی شهروندان گرامی روزهای سه شنبه هرهفته ساعت ۹ صبح شروع و تا اذان ظهر نیز ادامه دارد.
صمدی ادامه داد:این هفته نیز مطابق معمول ملاقات عمومی همشهریان ورامینی راس ساعت ۹ صبح شروع و تا اذان ظهر نیز بطول انجامید.
صمدی با تاکید بر اینکه درخواست های همشهریان باید در چارچوب کاری و وظایف تعریف شده شهرداری و شورای اسلامی شهر باشد ادامه داد:در همین جا فرصت را مغتنم شمرده و از شهروندان محترم خواهشمندم درخواست هایی که فقط مربوط به حیطه کاری و شغلی شهرداری بوده ارائه نمایند.
سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت:اداره روابط عمومی شهرداری ورامین آماده پذیرش هرگونه انتقاد،پیشنهاد و طرح پیرامون حوزه های عمرانی،خدماتی،فرهنگی و اجتماعی مرتبط با وظایف شهرداری می باشد که شهروندان گرامی می توانند علاوه بر مراجعه حضوری و مکاتبه با شماره تلفن های ۲۸-۳۶۲۴۲۵۲۵ داخلی ۳۴۵-۳۴۶-۲۳۰-۲۴۰-۲۳۳ مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.