شهرداری ورامین » مهندس حیدریان شهردار ورامین : اجرای صحیح پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد می تواند بهترین هدیه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در سال آخر دوره چهارم شورای شهر به مردم عزیز باشد . مهندس حیدریان شهردار ورامین : اجرای صحیح پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد می تواند بهترین هدیه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در سال آخر دوره چهارم شورای شهر به مردم عزیز باشد . – شهرداری ورامین
مهندس حیدریان شهردار ورامین : اجرای صحیح پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد می تواند بهترین هدیه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در سال آخر دوره چهارم شورای شهر به مردم عزیز باشد .
۱۸ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
مهندس حیدریان شهردار ورامین : اجرای صحیح پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد می تواند بهترین هدیه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در سال آخر دوره چهارم شورای شهر به مردم عزیز باشد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی افزود : همکاری مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در جهت اجرای کامل پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد توسط شرکت راه آهن جمهوری اسلامی نیز که مصوبه شورای اسلامی شهر را نیز بهمراه دارد ، می تواند بهترین هدیه به شهروندان عزیز در سال آخر دوره چهارم شورای اسلامی شهر باشد .
مهندس حیدریان ادامه داد : در محل اجرای این پروژه و به تاکید وزیر محترم راه و شهرسازی ، دستگاه روزشمار در معرض دید شهروندان عزیز نصب شده و به محض برطرف شدن مشکلات موجود راه های دسترسی ، این پروژه با قوت تمام اجرا شده و ان شاءالله بعد از بهره برداری پل شاهد کاهش ترافیک و رفع محرومیت های مردم عزیز منطقه روغنکشی و کارخانه قند خواهیم بود .
وی تاکید کرد : در  نقشه های موجود طرح احداث پل ۱۵ خرداد که هزینه ۴۵ میلیارد تومانی برای آن در نظر گرفته شده و توسط کارشناسان خبره تدوین شده ، در دو طرف پل ، پیاده رو و دوربرگردان و همچنین فضای سبز در ۳۵ متر فضای آزاد اطراف ریل راه آهن فعلی به جهت رفاه حال شهروندان عزیز دیده شده است .
مهندس حیدریان خاطرنشان کرد : با تخریب پل موجود تا زمان ایجاد راه های دسترسی ورودی و خروجی کاملا مخالف هستیم و با هماهنگی کامل با شورای اسلامی شهر از اجرای این پروژه جلوگیری به عمل خواهیم آورد .
شهردار ورامین همچنین از صبوری مردم شهیدپرور ورامین در زمان اجرای پروژه های مهم شهری تقدیر و تشکر کرد .