رنگ آمیزی و زیباسازی بیش از ۷۰ هزار متر از جداول معابر ورامین
تعویض و نصب بیش از ۵۰۰ تابلوی جدید در معابر ورامین
برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری ورامین
تعطیلی هر گونه عملیات عمرانی و ساختمانی تا رفع معضل ویروس کرونا
ورودی پارک های ورامین مسدود شد
موفقیت های تیم تکواندوی شهرداری ورامین در نیم فصل دوم ادامه میابد
موفقیت های تیم تکواندوی شهرداری ورامین در نیم فصل دوم ادامه میابد
۱۵ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
موفقیت های تیم تکواندوی شهرداری ورامین در نیم فصل دوم ادامه میابد
شهردار ورامین گفت: موفقیت های تیم تکواندوی شهرداری ورامین در نیم فصل دوم ادامه میابد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان شهردار ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور مقتدرانه تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: خوشبختانه تیم تکواندوی شهرداری ورامین، عملکرد موفقیت آمیزی را در لیگ برتر امسال داشته است.

وی افزود: پیروزی در تمامی مسابقات دور رفت لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور، توانست تحسین کارشناسان و رسانه های ورزشی را به همراه داشته باشد.

حیدریان ادامه داد: انچه کسب این موفقیت را بیش از پیش پررنگ می کند، استفاده از جوانان باانگیزه و پرتلاشی است که در غیاب بازیکنان ملی پوش تیم شهرداری ورامین، توانستند از نام ورزش ورامین دفاع کنند.

وی اضافه کرد: قطعا قهرمانی نیم فصل تیم شهرداری ورامین موجب شد تا بار دیگر ظرفیت و استعدادهای ورزشی این شهرستان به همگان به اثبات برسد.

شهردار ورامین گفت: تیم های حاضر در لیگ برتر تکواندو بر روی تیم شهرداری، حساب ویژه ای باز می کنند و با تمام قوا مقابل این تیم ظاهر خواهند شد اما موفقیت های تیم تکواندوی شهرداری ورامین در نیم فصل دوم ادامه میابد.

وی بیان داشت: امیدواریم با تلاش کادر فنی و بازیکنان تیم تکواندوی شهرداری ورامین، بار دیگر جام قهرمانی لیگ برتر تکواندو نصیب دیار ۱۵ خرداد شود.